Джесика Симпсън продаде снимки на бебето си за 800 хил. долара 12.05 | 14:37
Малката Максуел Дрю се роди на 1 май
![Джесика Симпсън продаде снимки на бебето си за 800 хил. долара](http://inews.bg/pictures/483580_1004.jpg)
Джесика Симпсън продаде снимките на новородената си дъщеричка Максуел Дрю за 800 хил. долара на списание People, съобщи Contactmusic. Бебето се роди на 1 май.
По традиция People се бърка дълбоко и дава солидни суми на звездите, за да покаже рожбите им на света. Според слуховете през февруари 2008 година списанието е платило 6 млн. долара, за да покаже близнаците на Дженифър Лопес и Марк Антъни Макс и Ема.
Само месеци по-късно са платили 11 млн. долара на Брад Пит и Анджелина Джоли за правота да покажат техните близнаци Нокс и Вивиан.
Много от звездите твърдят, че дават тези значителни суми за благотворителност.
Иначе майчинството се харесва на Джесика и тя разказва, че животът й се променил много след раждането на бебето. В Twitter тя написа "Толкова обичам Максуел. Иска ми се да заплача всеки път, когато погледна към нея. Майчинството е най-страхотното чувство, което някога съм изпитвала".
Водещи
-
Между 460 и 500 хил. пътници ползват столичното метро на ден
За разширението на третата линия на метрото през столичния кв. "Слатина" той обясни
10.02 | 15:30
-
Цончо Ганев би аларма: Туризмът ще пострада от вдигането на данъците
Според него трябва да е приоритет на държавата, българския турист да е запознат с наследството...
10.02 | 15:15
-
Работодателите: Вече 24 години държавните служители не заплащат за своя сметка осигурителни вноски, получава се дискриминация спрямо частния сектор
Осигуровките трябва да се заплащат от държавните служители тогава, когато заплатите им бъдат...
10.02 | 14:45
-
Общонароден бойкот на всички хранителни магазини в България обявиха от движение „Системата ни убива“
Те настояват за мерки от държавата като въвеждане на таван на цените за 70 стоки.
10.02 | 14:30
Най-четени
-
Софийски квартали остават без парно и топла вода
Едни от най-честите дела, които потребителите в столицата водят, са с "Топлофикация – София“,...
10.02 | 10:46
-
Експерти: Еднодневен бойкот на супермаркетите няма доведе до смъкване на цените
Опасности от държавна намеса
10.02 | 10:45
-
Нов случай в градския транспорт на София, при който пътник е заложник на шофьора
Оказва се, че случаят не е прецедент и други пътници са преживели същото.
10.02 | 09:59
-
На ден едно лице между 17 и 20 години би могло да изкарва между 200 и 300 лева от продажбата на вейпове
От началото на годината са задържани десет души с образувани досъдебни производства за...
10.02 | 12:45