Евгени Минчев влиза във VIP Brother, за да вади кирливите ризи на звездите 21.08 | 15:01
Поискал колосална сума и ще я получи
С наближаването на новия сезон на VIP Brother стават и ясни част от имената на участниците. Според последните слухове един сигурните участници ще бъде известният пиар и продуцент Евгени Минчев. Само преди дни лордът бил засечен в компанията на продуцентът на риалитито Радо Тушев, съобщава "Стандарт".
Двамата обядвали, а Тушев обяснявал подробно на Минчев клаузите по договора му. Паркетния лъв заявил десетки претенции. Евгени изрично бил поискал ембарго дори върху намеци за някои негови сексуални залитания. Той не желаел камери да следят моментите на неговото преобличане. Според слуховете ролята на Минчев ще бъде да вади кирливите ризи на българския елит, като за това ще получава по 50 000 лв седмично.
Освен популярния пиар, в Къщата най-вероятно ще влезе близката му дружка Йорданка Христова. Името на Ваня Щерева също се завъртя в рулетката на соц брадъра. Възпитаничката на Ламбо, която написа романа "Образцов дом", съвсем логично може да бъде поканена от продуцентите за сезона, наречен тъкмо с това лого. Дамата най-вероятно ще гушне 40 000 лв от престоя си.
Говори се още, че във Vip Brother ще влезе и скандалния журналист Мартин Карбовски. Той няколко пъти е получавал оферта, но досега все се дърпал. Поради напрегнатата финансова ситуация около TV7 е напълно възможно водещият да се навие и така да покрие поне част от неустойките, които били сложени на неговата сметка.
В "Образцовия дом" ще видим и Мариан Вълев. Той се вижда в промо клипа към риалитито и беше един от "първите заподозрени". Има информация и за отказалите да влязат в звездната къща. Първият отказал е Иво Аръков, на когото били предлагани 70 000 лева. Освен него, покана била отправена и към Деси Цонева, която също не се е съгласила.
Водещи
-
Недялко Йорданов: Бойко ми спаси живота - прати самолет в Бургас да ме докара във ВМА
Не го харесвам като политик, но е добър човек, сподели поетът
21.12 | 18:00
-
Опасни ли са мокрите кърпички за почистване?
21.12 | 17:20
-
Първан Симеонов: Президентът е добре да изчака до лятото за своя партия
По думите му новоучредената партия "Трети март", която заявява, че приема президента Радев за...
21.12 | 17:00
Най-четени
-
Шести блок на АЕЦ „Козлодуй“ ще бъде спрян по-рано заради установен дефект
Няма отделяне на радиоактивни вещества, съобщиха от ядрената централа
21.12 | 09:45