Ето как е изглеждала новата „Мис Силикон“ преди корекциите (СНИМКИ) 27.07 | 11:00
Преди и сега, история на силикона

Новата носителката на титлата "Мис Силикон" Габриела Иванова скандализира обществото с новината, че е настояща порно актриса. 24-годишната софиянка има солиден опит в розовите филми, а родителите й знаят каква е професията й и я подкрепят.
Факт, че силиконовите дами, които търсят публичност са по-разкрепостени, но Габи сложи всички в малкия си джоб. Това предизвика такъв небивал интерес към нея, че не е ясно дали самата тя ще може да се справи с всички клюки.
Всъщност, след като бяха публикувани снимките на Иванова преди да сложи силикона и да направи всички корекции по лицето си, доста форумци коментираха, че тя не е изглеждала зле, коментират от kliuki.bg. Дори, напротив. Според голяма част от почитателите, които не спират да обсъждат новата "Мис Силикон”, тя е изглеждала доста по-човешки преди да направи корекциите по себе си. Дали е така, преценете сами.
Водещи
-
Протести в цялата страна за запазване на лева ОБЗОР
31.05 | 18:00
-
Подробен месечен хороскоп за всички зодии през юни
Вижте какво ви очаква през следващия месец
31.05 | 17:40
-
В София се проведе протестно шествие срещу насилието над деца
"Да бъдем нетърпими към проявите на насилие, да бъдем подкрепящи към децата-насилници, които...
31.05 | 17:20
Най-четени
-
Рядка екзотична змия откриха в центъра на Варна
Влечугото е уловено и предадено в спасителния център на варненския зоопарк
31.05 | 13:40
-
Бойко Борисов: Цените ще бъдат и в евро, и в лева
Всеки, опитал да спекулира - ще бъде санкциониран, предупреди лидерът на ГЕРБ
31.05 | 13:00
-
Протести в цялата страна за запазване на лева ОБЗОР
31.05 | 18:00
-
Радев: Протестите и проучванията показват, че хората държат думата им да бъде чута
Президентът поздрави протестиращите с искане референдум за еврото и за запазване на българския...
31.05 | 12:20