Заки: „Искам аз да напусна X Factor“ 24.10 | 13:40
Менторите в шоуто се разделиха с още таланти след втория лайф

"Искам аз да напусна X Factor", с тези думи Заки посрещна изпитанието да посочи кой да си тръгне от неговия отбор - Нора и Ива или групата Sweet 16. Менторът реши да се раздели с Ива и Нора, давайки шанс на взривоопасното трио да продължи напред. "Мисля, че тази година и двете имаме по-голяма победа", каза през сълзи Нора и специално благодари на своята баба, пропътувала хиляди километри, за да дойде да я подкрепи в залата.
"Никога не съм чувствал така България!", бяха думите на манекена Виктор Самсонов, който не успя да запази своето място в отбора на Любо след неубедителното си изпълнение на Лени Кравиц. Именно участието му в шоуто бе основната причина да се завърне в родината си чак от Банкок.
Вечерта на Групите и 25+ отново показа, че тази година подборът на кандидати е безкомпромисен. Истински фурор предизвика излизането на 4U, които изпълниха "Заедно" на Любо Киров, Орлин Павлов и Графа. "Виждам как мечтата ми за истинска boy банда на сцената на X Factor се сбъдва", сподели Заки. "Вие сте по-добри дори от дует Авеню" – с този комплимент пък той се обърна към братята Иво и Пламен. Пънк версията на "Ближи си сладоледа" на Георги Бенчев отново го утвърди като мега стабилен и мега забавен, а емоционалното изпълнение на Атанас Ловчинов на Hello на Лайнъл Ричи разчувства както журито, така и съпругата му в залата.
Водещи
-
Axios: Путин и Нетаняху преминават "червените линии", докато Тръмп стои пасивно
Тръмп стои пасивно
13.09 | 15:30
-
Дъждовен първи учебен ден
В средата на новата седмица ще има повече слънце, но в края й студен фронт отново ще премине...
14.09 | 18:00
-
Тагарев: Русия демонстрира своите агресивни намерения спрямо Европа
Истинското решение е да работим с Украйна и да направим единна система за защита от дронове,...
14.09 | 17:40
-
В новата партия на Доган не се страхуват от избори
От АПС ще бъдат активни в подкрепата на вота на недоверие, подготвян от ПП-ДБ
14.09 | 17:20
Най-четени
-
Въвежда се нова задължителна ваксина за децата
Първата доза за варицела ще се поставя между 12 и 15-месечна възраст, а втората – при...
14.09 | 12:40
-
До 2050 г. населението на България ще падне под 5 млн. души
Това предупреди пред бившият министър на образованието Сергей Игнатов
14.09 | 10:40
-
Бойко Борисов: Вятърът на Промяната забави пускането на АМ "Европа"
Народът си плати цената, заяви лидерът на ГЕРБ
14.09 | 11:00