Звезди, които бихте предпочели да са необвързани 04.04 | 15:47
По тях въздишат куп мъже

Холивуд безспорно е препълнен с изкусителни красавици на всякакви възрасти. Както се казва, за всеки вкус има по нещо. Освен това трябва да им се признае, че всяка от известните дами прави всичко възможно, за да се поддържа в топ форма и така карат куп господа по целия свят да въздишат по тях.
Представяме ви няколко хубавици, които определено бихте искали да са необвързани. Е, вярно е, че достигането до тях не е лесна работа, но други си е, когато знаете, че никой мъж не е пленил сърцата им.
Започваме със Зоуи Салдана, която познаваме от заглавия като "Терминалът", "Стар Трек", "Колумбиана" и "Пазители на Галактиката". Преди няколко години обаче се оказа, че хубавицата тайно се е врекла във вечна вярност на своя любим, с което разочарова много киномани.
Рийз Уидърспуун пък вече официално мина 40-те, но продължава да е все така ослепителна. Носителката на Оскар за ролята си в "Да преминеш границата" се омъжи за настоящата си половинка осем години след развода с първия си мъж, с когото била заедно в продължение на осем години.
Третата хубавица, на която се спряхме, не изглежда като жена, която е почитател на кроткия семеен живот. Кийра Найтли, за изненада на всички обаче е именно такава. И макар че се появи слух, че е сложила край на последната си връзка, папараци отново изловиха влюбените заедно.
Водещи
-
Ако има искане, България ще даде въздушен коридор на руския президент, за да стигне до Будапеща
Това стана ясно от думите на министъра на външните работи Георг Георгиев, казани по време на...
20.10 | 18:00
-
18,6% ръст на минималните тарифи искат таксметровите организации
Промяната ще бъде гласувана в четвъртък
20.10 | 17:45
-
Металдетекторни рамки на входа на моловете предлагат от СДВР
Директорът на СДВР Любомир Николов допълни, че ще продължи полицейското присъствие пред...
20.10 | 17:30
-
Врачка казала на Светлана Василева, че има открадната сестра
Блондинката вярва на астроложките, които ѝ предрекли както провалите, така и това, че 2026 ще...
20.10 | 17:15
Най-четени
-
15-годишно момче почина, след като беше намушкано в столичен мол
Часове по-късно предполагаемият извършител е бил задържан
20.10 | 09:00
-
Двама задържани за номушканото момче в мол в София
15-годишният тийнейджър почина в болница
20.10 | 11:16
-
И днес българският държавен глава беше с цивилен автомобил
Продължава визитата на унгарския президент у нас
20.10 | 12:59
-
Заради гонка с 260 км/ч: Загина невинен шофьор
Това обявиха от Сдружение "Ангели на пътя"
20.10 | 15:15