Златка Димитрова: Загубих бебчето си! 09.08 | 12:18
Плейметката е загубила отрочето си

Една от най-красивите българки Златка Димитрова или, както е известна сред почитателите си плеймейтката Златка, написа статус в социалната мрежа Facebook, че е загубила бебето си. "Загубих бебчето си! Вярвам в Бог и знам, че ще ни дари отново с най-големия дар!", коментира шампионката от последният Vip Brother.
Бебчето на красивата българка трябваше да се роди наесен, но явно е имало проблеми с бременността. Тя моли журналистите и папараците, да не раздухват трагедията и да не я превръщат в публичен цирк. Плеймейтката отказа всякакъв коментар по темата.
"Скъпи приятели, винаги съм била близо до вас духом и съм ви разкривала и трудностите и успехите си. Винаги съм била изключително щастлива, когато сте ми споделяли, че усмивката ми ви дава вяра и надежда, извинете ме, но сега нямам сили да се усмихна, а през сълзи ще ви споделя: Загубих бебчето си! Вярвам в Бог и знам, че ще ни дари отново с най-големия дар! Сигурна съм, че много от почитащите го ще изпитат в душите си частица от моята болка, не малко ще са й въздъхващите: "Така й се падаше." С това си откровение затварям тази страница завинаги и искрено моля журналистите да не създават сензация от личната ни трагедия, да не спекулират с мъката ни, да не си правят интерпретации, предположения и версии. Категорично няма да коментирам нищо и никъде, нито едно интервю, тв предаване или каквато и да е публична изява по темата, която аз и любимият ми мъж, сами трябва да изживеем и смирено с любов да дочакаме следващата блага вест. Не обвинявам и не набеждавам абсолютно никого за нещастието, което ни връхлетя, а на всички, както на доброжелателите, така и на зложелателите пожелавам: Бъдете живи и здрави и Господ да ви закриля, вас и семействата ви!" опечалената майка.
Водещи
-
НАП проверява нередности при цените и касовите бележки
Ако установите и видите нередности, подавайте сигнали към НАП
16.09 | 17:40
-
Испания ще бойкотира следващото издание на Евровизия, ако Израел вземе участие
Макар и други европейски страни да са заплашвали да се оттеглят от конкурса, Испания е първата...
16.09 | 17:20
-
От днес са отворени данните за градския транспорт на София
Приложения и сайтове вече ще могат да показват в реално време след колко минути идва...
16.09 | 17:02
-
Ердоган сравни Нетаняху с Адолф Хитлер
Ердоган изрази надежда, че "фронтът на човечеството ще получи по-широка подкрепа" за Палестина...
16.09 | 16:45
Най-четени
-
Депутатът от ПП-ДБ Ивайло Мирчев отправи остри критики към Делян Пеевски
Критики към стила на управление
16.09 | 10:45
-
МОН подготвя нормативна уредба за езикова интеграция на ученици
Децата от малцинствените групи, които не разбират или слабо владеят български език от...
16.09 | 13:15
-
Желязков свиква първо заседание на Националния борд по водите в изпълнение на решението на Народното събрание
Целта на Националния борд по водите е да координира действията за преодоляване на водната...
16.09 | 09:45
-
Столичното дружество "Топлофикация София" потъва в още по-дълбока финансова криза
Веригата на задълженията продължава, тъй като "Булгаргаз" на свой ред дължи на...
16.09 | 10:59