Зуека и Рачков отново ще господстват в ефира 30.08 | 21:00
Бай Брадър отново ще провокира „съкварчиранчитити“

Култовата телевизионна двойка – Васил Василев-Зуека и Димитър Рачков, ще открие голямото и дългоочаквано завръщане на "Господари на ефира”, съобщиха от Нова ТВ.
От 10 септември, всяка делнична вечер от 22.00 ч., двамата ще застават рамо до рамо и ще забавляват зрителите с най-смешните ефирни гафове.
Освен с добре познатия тандем, десетият сезон на хитовото предаване ще се завърне с нов декор и нови Адреналинки.
Щастливките, които ще правят компания на двамата водещи и които ще танцуват с тях в студиото, все още са неизвестни. До финалната права достигнаха 8 чаровни момичета.
В момента те активно репетират с хореографите на "Господари на ефира”, а кои от тях ще получат уникалния шанс да блеснат в хитовото шоу, зрителите ще разберат буквално преди самия старт.
За избора на продуцента Джуди Халваджиян влияние ще окаже и усъвършенстването на претендентките в танците след седмиците подготовка.
За радост на многобройните си фенове от септември в "Господари на ефира” се завръща и легендарният Бай Брадър. Той ще е по-безмилостен от всякога, а кои са "съкварчиранчити”, които той си е избрал, ще стане ясно съвсем скоро.
Припомняме, че през месец април Глобал Вижън, продуцентската къща на "Господари на ефира" и "Пълна лудница" абдикираха скандално от ефира на bTV. Малко след това те обявиха, че се завръщат в Нова телевизия.
Водещи
-
София е най-опасният град за децата в Европа
София е на дъното и при обезопасяването на велоалеите, отбелязва международно проучване
25.05 | 18:00
-
Светлана Гущерова иска триъгълно лице
Тя буквално не излизала от клиниките за естетика, твърди клюката
25.05 | 17:40
-
Сбогуваме се с Кирил Ивков в четвъртък
„Синята” легенда си отиде от този свят на 78-годишна възраст
25.05 | 17:20
-
Всеки ден четирима българи умират от хепатит заради ненавременно лечение
Д-р Аспарух Илиев коментира стряскащите данни за тази болест, както и за другите опасности,...
25.05 | 17:00
Най-четени
-
Киселова: Конституционният съд със своя акт ще сложи окончателно край на този спор
Председателят на Народното събрание коментира злободневни теми
25.05 | 13:00
-
Нинова: Пеевски е ключовата фигура, Борисов е притиснат и ще приключи като Доган
"Непокорна България" е за референдум за еврото, подчерта тя
25.05 | 12:40
-
Медицинските сестри излизат на ефективен протест по подобие на софийските шофьори
От Синдиката на българските медицински специалисти искат заплатите им да са 150% от средната...
25.05 | 16:00