Ивайла предрекла инцидента със себе си (СНИМКИ) 15.05 | 12:39
Миската имала астрологични дарби

Миската Ивайла Бакалова, която пострада тежко при една от последните мисии в "Къртицата" по TV7, предрекла инцидентите в предаването. От няколко години тя се увличала от астрологията и направила специален хороскоп, преди да се впусне в това предизвикателство.
"Ивайла Бакалова от няколко години се справя прекрасно с правенето на хороскопи. В началото на формата тя ни каза, че ѝ излизат два счупени крака. Ние ѝ казахме: абе, стига, луда ли си. И в първата седмица имаше един счупен крак, а в последната беше тя", призна водещият Иван Христов в "Добро утро, България" по TV7.
По повод всички неща, които се появиха в интернет пространството след случилото се, Иван подчерта, че в договора на красавицата няма клауза да ѝ бъде платено обезщетение. Направена ѝ е обаче застраховка и ще поемат лечението. Възможно е да се наложи да ѝ бъде направена втора операция.
"Каскадата е изключително рискована. Тя е заимствана от световен телевизионен формат. На покрива на една строяща се в момента 10-етажна сграда на бул. "Цариградско шосе" се монтира катапулт, който да изстрелва хора. Човекът сяда в катапулта и когато даде знак, че е готов, го изстрелват. Рискованото е, че десетина метра лети, без да има абсолютно нищо под себе си, и се приземява върху една мрежа", обясни още Иван.
Според него обаче каскадите в предаването само изглеждат много опасни. Със сигурност не били смъртоносни, просто на екран се представят като малко по-рисковани, отколкото всъщност са.
В галерията можете да разгледате снимки от инцидента с Ивайла, кадри от който ще видим в предаването утре вечер, 16 май.
Водещи
-
АПИ: Продължават ремонтите на АМ „Хемус“. Шофирайте внимателно!
Дейностите ще продължат от 18 до 20 юни в няколко участъка
17.06 | 17:59
-
Отложиха делото срещу Димо Алексиев
Защитата на актьора иска експертиза на записите от боди камерите на полицаите, заради съмнения...
17.06 | 17:20
-
„Галъп“: Ако изборите са следващата неделя, ГЕРБ е първа сила, следват ги „ДПС-Ново начало“
Второто място в проучването се заема от "ДПС–Ново начало" - с изразена подкрепа от 15,7%.
17.06 | 16:59
Най-четени
-
Шокиращи кадри от българска ферма, част от най-голямото световно разследване на индустриалното отглеждане на кокошки в клетки
Призив към институциите за действие
17.06 | 10:59
-
Арестуваха българи, заключили 11-месечното си бебе на тераса в Солун и заспали
Родителите на 11-месечното бебе – български граждани – са били арестувани
17.06 | 11:57
-
Внимание, родители: Лекари алармират за нова опасност сред децата - „текст нек” синдром
Диана е на 17 години. Зависимостта ѝ към мобилния телефон я нарежда сред подрастващите,...
17.06 | 11:30