Избраха най-надценения актьор за 2014 г. 24.12 | 15:45
Победителят е следван от Джони Деп
Адам Сандлър оглави класацията за най-надценените актьори на сп. Forbes за втора поредна година, като измести Джони Деп и Том Ханкс.
Макар и новият филм на Сандлър "Дърти хлапета 2" да беше хит с 246 милиона щатски долара приходи в глобалния бокс-офис, това не беше достатъчно за да компенсира предишните провали на 48-годишния актьор - "Джак и Джил" и "Браво, момчето ми!".
Според оценките на изданието за всеки платен на Сандлър долар възвращаемостта е 3,2 долара, което е най-ниското за всички разгледани от списанието актьори.
Джони Деп е на второ място с възвращаемост от 4,10 долара за всеки получен долар заради сравнително неуспешните му филми "Самотният рейнджър" и "Тъмни сенки". Трети е Бен Стилър с възвращаемост от 4,80 долара заради филмите "Кинти в небето" и "Съседска стража", които не се представиха добре в киносалоните.
Райън Рейнолдс е четвърти. Екшън комедията "РПУ "Оня свят" с негово участие беше един от големите провали на 2013 г. Пети е двукратният носител на награда "Оскар" Том Ханкс заради неуспеха на "Облакът атлас"
Forbes изготвя класацията на базата на хонорарите, бюджета и приходите от последните три филма на актьорите, излезли преди юни 2014 год.
Водещи
-
Везенков влезе в идеалния отбор на Евролигата за 2025 г.
Той е с най-висок среден коефициент на мач за 2025 г.
02.01 | 17:20
-
Икономист: Най-евтината инвестиция в света е в нефт и газ
Според проф. Красимир Петров всяко семейство трябва да има авариен фонд от 10 000 евро, които...
02.01 | 16:59
Най-четени
-
След преминаването в евро: Таксиметрови апарати отчитат двойни суми
Според производител на машините причината е технически проблем
02.01 | 09:45
-
Успяват ли търговските обекти да връщат в евро?
Хора са се опитвали да купуват дори стекове цигари със стотинки, за да се отърват от тях
02.01 | 10:00