Извънредни ситуации и изненадващи обрати в Къщата на VIP Brother 15.10 | 13:00
Нов съквартирант влиза в шоуто, друг напуска по своя воля и Диктатор в Къщата

Изненадващи обрати предстоят в Къщата на VIP Brother. Един нов съквартирант се присъединява към съквартирантите, друг ще напусне шоуто по своя воля, а в резиденцията ще властва режим на диктатура.
Този понеделник VIP Brother се раздели с един от най-ярките образи, около когото се въртеше животът в Къщата. Една звезда напусна предаването, но в студиото при защитниците блесна друга - звездата на Людмила Захажаева, майката на Албена Вулева. Тя отдавна е част от VIP Brother и е добре позната на феновете на предаването в социалните медии, където гръмогласността ѝ се изразява само с главни букви. Тя често громи истински и въображаеми врагове на дъщеря си Албена, както и на героите, на които симпатизира в момента.
По време на live предаването в понеделник Захажаева предизвика истински фурор в студиото и във Facebook страницата на предаването. От името на продуцентите Ники Кънчев ѝ предложи да влезе във VIP Brother. И днес Къщата ще се сдобие с нов съквартирант в лицето на Людмила Захажаева.
Изненадите във VIP Brother продължават – номинациите се отменят, защото един съквартирант ще напусне Къщата по собствено желание. Кой е той и какви са мотивите му?
Докато едни влизат, а други излизат, в Къщата се появи Диктатор. Стефан и Евгения държат абсолютната власт и животът на съквартирантите се ръководи от тяхната воля и желания. Двамата получиха тайна мисия от Big Brother, която ще определи бюджета на участниците. За да имат успех, те трябва да съберат най-много негативи при следващите номинации. Ако не успеят, седмичният бюджет в Къщата ще бъде едва 100 лева. Тази вечер зрителите на Нова телевизия ще видят как Диктаторът изпълнява задълженията си.
Тачо и Жени са облечени в подобаващи одежди, а в тайната стая, която обитават, имат монитор и интерком, чрез които контролират всяко действие на съквартирантите. По волята на Диктатора всички лични вещи са отнети, няма грим, няма козметика, мъжете са гладко обръснати, а жените – с изрязани нокти. Всички трябва да се обръщат към Стефан и Евгения с "Ваше Височество" и всяка сутрин да пеят химн в чест на техния водач.
Как ще се отрази новият режим на съквартирантите и ще успеят ли Диктаторите да се справят със задачата си и да спасят Къщата от глад и мизерия?
Водещи
-
Борис Бонев: ГЕРБ отстрани Стоян Братоев от поста в "Метрополитен"
Гангстери превземат общинско дружество с капитал от над 3 милиарда лева - така коментира той...
27.04 | 14:00
-
Гришо: Мадрид винаги е много коварен турнир за всички
Хасковлията спечели първия си мач в Мадрид над Николас Джари с 2:0 сета (6:3, 6:4)
27.04 | 13:40
-
Toвa лятo пpeдcтoи oтĸpивaнeтo нa мopcĸaтa пътничecĸa линия Бypгac-Иcтaнбyл
Oчaĸвa ce тя дa дoвeдe дo pъcт в мecтнaтa иĸoнoмиĸa ю югoизтoчнa Бългapия и дo зacилeн бpoй...
27.04 | 13:20
Най-четени
-
Доналд Тръмп-младши пристига в България
Най-големият син на американския президент ще участва в частно бизнес събитие
27.04 | 10:00
-
Половината българи нямат никакви спестявания, 1 милион живеят в лишения
Подмяна на остаряла мебелировка не може да си позволят 35,1% от семействата
27.04 | 10:20