Изтече списъкът на Спилбърг 02.08 | 18:09
Вече е ясно кои филми трябва да гледат кандидат-режисьорите

Ако се чудите как можете да впечатлите режисьора Стивън Спилбърг, създателят на "Челюсти" и "Спасяването на редник Раян", то трябва да сте наясно, че това не е никак лесна задача.
Най-сетне стана ясен списъкът с филми, които трябва да сте гледали, за да може Спилбърг да ви вземе насериозно, съобщава collider.com.
Гледането на филми може да е приятна задача, но не и когато става дума за поредица от общо 206 кинопродукции.
Препоръчителният списък на кандидат-режисьорите включва класики като "Казабланка" от 1942 г., "Усещане за жена" от 1992 г., "Апокалипсис сега" и "Портокал с часовников механизъм".
Не са пропуснати и всеизвестните части на "Кръстника", "Междузвездни войни", както и "Лолита" на Стенли Кубрик. В списъка фигурират също "Животът е чудесен" на Франк Капра и "China Town” на Роман Полански.
Все пак се смята, че само малък процент от хората, които са работили с режисьора, са изгледали всичките 206 филма.
Водещи
-
Йорданов към ПП: Баста! Къш! Пет години стигат! Времето е наше!
Продължавалниците на "промяната" още ли си правят гаргара с нас, беснее бившият евродепутат
30.06 | 17:15
-
Паника в Румъния: Черната пантера преплувала Дунав!
През уикенда са подадени два сигнала за забелязана дива котка на границата с България
30.06 | 17:00
-
Последно сбогом с Енчо Пиронков
Десетки близки, приятели и почитатели на художника го изпратиха в последния му път
30.06 | 16:30
Най-четени
-
Кирил Петков: Подадох оставка като депутат
Няма да се кандидатирам за ръководството на „Продължаваме промяната“, посочи той
30.06 | 13:05
-
Жена с над 2,50 промила алкохол се удари в дървен цветарник
По случая е започнато разследване.
30.06 | 11:59
-
Как се стигна до корупционния скандал в ПП?
Евелина Славкова и Даниел Смилов коментират темата
30.06 | 14:00