И щерката на Джони Деп го защити от обвиненията в насилие 30.05 | 10:16
Преди това екс съпругата му Ванеса Паради също скочи да го брани

Дъщерята на Джони Деп защити баща си след обвиненията от неговата бивша съпруга Амбър Хърд в домашно насилие.
Лили-Роуз Деп, която също е актриса, публикува своя снимка като бебе заедно с баща си с текст "Моят баща е най-сладкият и любящ човек, когото познавам. Той е прекрасен баща за мен и моя малък брат и всеки, който го познава, ще каже същото".
Преди това майката на Лили-Роуз и дългогодишна партньорка на Деп – Ванеса Паради също се изказа в защита на актьора. Тя заяви, че по време на съвместния им живот Джони е бил чувствителен и любящ съпруг, а обвиненията срещу него са възмутителни. "През всички години, в които познавам Джони, той никога не е бил физически агресивен спрямо мен и това не е мъжът, с когото живях 14 прекрасни години", посочи тя, цитирана от БГНЕС.
Подобна позиция заяви и първата съпруга на Джони - Лори Ан, според която бившият й съпруг е "нежен човек". Двойката е заедно до 1985 г., но все още поддържа връзка, като дори са провели разговор след смъртта на майката на Джони по-рано този месец.
Миналата седмица Амбър Хърд, с която Джони имаше брак едва от 15 месеца, подаде молба за развод. Дни по-късно тя поиска ограничителна заповед срещу актьора, посочвайки като причина за това домашно насилие. По нейните думи той я е замерил с телефон по време на свада. Актрисата дори се появи на изслушване в съда с насинено око, което по нейните думи и е вследствие на конфликта между двамата.
Водещи
-
ВСС реши дава безвъзмездно на европрокуратурата сградата на бившата централа на ДПС
Решението беше взето с 13 гласа „за“
28.07 | 17:30
-
Кеворк Кеворкян: Невменяеми 2
28.07 | 17:15
-
Разтърсващо обръщение на дядото на Сияна
Старши пожарникар Георги Ламбев призова за подкрепа пред съда в Плевен на 30 юли
28.07 | 17:00
Най-четени
-
Дете е в кома след падане от петия етаж на хотел в Китен
Състоянието на 14-годишното момче е много тежко
28.07 | 09:45
-
Журналист: Ефективността на КПК е 1%
Заплатата на председателя ѝ е 14 500 лева, заяви Йово Николов
28.07 | 11:00
-
Европа ще бъде наводнена с американски автомобили
Това може да се случи, след като Брюксел сключи търговско споразумение с Доналд Тръмп, пише...
28.07 | 12:00