Какво си мислим, че искат мъжете? 12.07 | 09:10
Разговр с Марти Палева и Неделчо Богданив

Ние жените смятаме, че знаем всичко. Особено вещи сме по въпроса "Какво искат мъжете?". Но така ли е всъщност?
Поканихме си представители на двата пола, които да ни изяснят най-накрая како толкова искат тези мъже и наясно ли сме ние с това. Коучът Марти Палева е при нас за пореден път, именно защото умело знае как да борави с женските способи за привличане на мъжете, а Неделчо ни гостува отново, за да чуем гледната точка на мъжкия пол относно това дали говорим на различни езици.
"Докато са необвързани, жените много добре знаят какво искат мъжете. От там идва и играта, в която ние се стараем да ви подлъжем, че искаме неща, които вие искате", казва Неделчо Богданов пред водещата на Jenite.bg.
Разбира се, погледнато от страната на мъжете, всичко се свежда до леглото. Те ще ни кажат каквото поискаме, само за да си легнат с нас.
"В една връзка женета търси сигурност в мъжа, ако трябва да генерализираме. Тя иска да чувства, че е единствената и незаменимата. в първите 5 минути тя започва да си прави филми в главата, дали иска да се омъжи за този мъж и да има деца от него.", казва пък Марти Палева.
И двамата ни гости обаче са категорични в твърдението си, че има хора, които никога не достигат до истинската обич. Мнозина бъркат любовта с привързаност, секс, бит, съжителство.
"Много често жената обича повече от мъжа. Друг път е обратното. Има разлика в начина на любов. По време на връзката има моменти, в които жената е много по-пристрастена към мъжа и обратното.", твърди Неделчо.
Но докога важат игричките в любовта? И какво наистина искат мъжете? Гледайте и ще разберете!
Водещи
-
Ако родителите живеят без брак, има ли право бащата да получава семейните помощи за децата?
Голяма част от младите семейства в България живеят на семейни начала без да сключват...
18.07 | 18:01
-
Историк: Васил Левски не е роден през 1837 г.
"Последните няколко години имахме шанса да открием нови документални свидетелства за живота и...
18.07 | 17:40
-
Незрящите у нас нямат яснота как ще разпознават новите евробанкноти
Закъснялата подготовка
18.07 | 17:20
-
Расте броят на засегнатите стопанства с шарка по дребните преживни животни
Властите припомнят, че заболяването не е опасно за хората.
18.07 | 16:59
Най-четени
-
Радев: Площадите са пълни, българите протестират срещу отказа от допитване и въвеждането на еврото без необходимите условия и подготовка
Демокрацията у нас е фасадна. Правителството е декор на дуото Пеевски - Борисов. Правосъдието...
18.07 | 13:28
-
Денков: Ние се намира в състояние на диктатура
"Не ни е страх. Няма достатъчно белезници за хората в София", заяви той.
18.07 | 11:59
-
Адвокатът на Благомир Коцев: Няма доказателства за искан подкуп
Съмнения за изкуствени записи
18.07 | 10:59
-
След инцидента в Слънчев бряг и последвалото задържане, Жана Бергендорф проговори за първи път
Певицата, станала известна с победата си в "X Factor", реагира с ирония към критиките и...
18.07 | 10:45