Камелия разкри тайната на най-голямата поп-фолк война 03.04 | 12:29
Ето защо две приятелки станаха врагове
Поп-фолк певицата Камелия е известна с острия си език и с това, че не спестява истината на никого. Виждали сме го и по време на годишните награди на най-голямата музикална компания в гилдията. Преди години тя открито на сцената заяви несъгласието си с някои практики на своите продуценти, а сега пък публично разкрива истината за една от най-големите войни в жанра - тази между някогашните приятелки Преслава и Галена.
Две от най-популярните имена в жанра до неотдавна бяха изключително близки. От известно време обаче са в обтегнати отношения. Ето и каква е причината за това напрежение.
"Его! Свръх женско его. Когато едната страна е свикнала да получава, кой бяга от успеха, от това да бъде титулуван? Тя е получавала много, имало е моменти, в които друг е заслужавал повече и винаги се измисля причина - а да няма певец и певица на годината, а да има изпълнител на годината. Сега, когато не ѝ е най-силната година, което на всекиго се случва, защото не можеш винаги да изкарваш най-добрите песни, сега няма и награди.
На случайността не вярвам, но просто наблюдавам и моите наблюдения ме карат да виждам, че това не е случайно. Да не би други хора да не са имали силни години. Властта, вниманието, върхът е голям наркотик, така че когато станеш зависим от такъв наркотик, няма пускане", сподели Камелия пред bTV, намеквайки, че Преслава не винаги е била награждавана заслужено.
Водещи
-
Никола Саркози излиза от затвора
Съдът наложи на Саркози и забрана за напускане на френската територия като част от мерките за...
10.11 | 17:00
-
Връхлита ни силна магнитна буря
Както уточни Леус, геомагнитното поле ще навлезе в състояние на умерена буря - нива G1-G2....
10.11 | 16:45
-
МВР предупреди за нова измама с фалшива поддръжка на финтех компания
Как да се защитим
10.11 | 16:30
-
Как влияе Ретрограден Меркурий върху Любовта
Любовен хороскоп по време на ретрограден Меркурий
10.11 | 16:15
Най-четени
-
Част от приходите от платеното паркиране в столицата ще се насочват към Столичната община и съответните райони
Това съобщи председателят на Столичния общински съвет (СОС) Цветомир Петров пред журналисти.
10.11 | 15:15
-
Турци масово пазаруват отвъд граница
Опозицията обвини президента Ердоган, че е довел гражданите до ситуация, в която трябва да...
10.11 | 12:15
-
Пълна промяна с банкоматите в новогодишната нощ
Няма необходимост да се сменят левове в евро сега
10.11 | 12:00