Кари Ъндърууд смятала майчинството за жив ад 12.06 | 16:00
Преди да роди смятала, че ще е тежко начинание

Известната американска кънтри певица Кари Ъндърууд била подготвена за най-лошото, докато е била бременна. След появата на бебето й - Исая Майкъл обаче изпълнителката се убедила, че всъщност не е никак лошо да си майка.
"Това ще прозвучи странно, но честно казано очаквах най-лошото", каза тя пред списание PEOPLE. "Ако трябва да бъда честна никога преди не съм била около бебета, но той е толкова безгрижен!", споделя щастлива Кари.
Кънтри изпълнителката казва, че тя и съпругът й Майк Фишър били приятно изненадани от това колко лесно преминали първите три месеца и половина след раждането на сина им. "Не усетихме кога излетя времето. Да си родител е прекрасно! Не сме и очаквали да е толкова лесно!", казват гордите родители.
"Ние сме безгрижни родители и малкия Исая е като нас. Той ме изненада, тъй като ми доказа, че е по-лесно, отколкото си мислех, че е ще бъде," разказа 32-годишната майка. "Мисля, че аз очаквах да крещи и плаче през цялото време, а той е толкова усмихнат и спокоен", продължава тя.
Кари Ъндърууд, която се прочу след като спечели музикалния формат Music Idol, роди сина си на 28 февруари 2015 година. Тя е женена за Майк Фишър, известен американски хокеист, от 6 години.
Водещи
-
Парламентът решава съдбата на шестима депутати и референдума за лева
Групата на "Продължаваме промяната – Демократична България" предлага разглеждане на промени в...
06.05 | 18:00
-
Безалел Смотрич заяви, че победата на Израел в Газа означава, че палестинската територия ще бъде „напълно унищожена“
„Газа ще бъде напълно унищожена, цивилните ще бъдат изпратени на юг в хуманитарна зона без...
06.05 | 17:40
-
Опасни гръмотевични бури и поройни дъждове в няколко района у нас
Към 15:00 часа във вторник в няколко района на страната се образуваха опасни гръмотевични...
06.05 | 17:20
-
Путин: Москва желае "справедливо" ядрено споразумение между САЩ и Иран
Съвсем наскоро Русия изпрати два самолета, за да помогне за потушаването на пожар след...
06.05 | 16:59
Най-четени
-
Потресаващи признания на убиеца на Маги
"Това не е вярно! Процедурата е спазена, както изисква законът", отговориха от прокуратурата.
06.05 | 13:30
-
Голям гаф на парада за Гергьовден!
Докато президента и главнокомандващ Румен Радев поздравяваше блоковете на различните видове...
06.05 | 13:15
-
Парламентът решава съдбата на шестима депутати и референдума за лева
Групата на "Продължаваме промяната – Демократична България" предлага разглеждане на промени в...
06.05 | 18:00
-
Честваме паметта на свети великомъченик Георги Победоносец
Той бил римски воин, който служил в малоазийската област Кападокия по времето на римския...
06.05 | 09:02