Крисия отново доказа, че е истинска звезда 03.11 | 09:50
Детето чудо се готви усилена за „Евровизия“

Детето чудо на България Крисия Тодорова се готви усилено за детската "Евровизия" в Малта. Заради това малката чаровница е изключила от менюто си храни, които дразнят гърлото като семки, чипс и любимите й пуканки. В момента тя репетира по 2 часа дневно за големия концерт в Ла Валета на 15 ноември.
Готов е и тоалетът на малката принцеса, изработен е от дизайнерката София Борисова, роклята е дълга до земята и затова Крисия няма да има претенции за обувките.
"Те няма да се виждат. Когато пях на Националния стадион например, мама ми направи ботуши с българска тема, защото никъде не се продаваха такива.", сподели Крисия пред БНТ. Майката на детето чудо Ангелина и Евгени Димитров-Маестрото са част от 10-членния екип, който заминава за Ла Валета на 9 ноември. Крисия е най-малкият участник във форума, в който вокален потенциал ще премерят деца от още 15 държави.
Редом на сцената с малката изпълнителка ще застанат виртуозните пианисти Хасан и Ибрахим Игнатови, а епичното звучене на "Планета на децата” ще бъде подчертано от торнадо от сух лед.
Водещи
-
Цените на жилищата в България са скочили със 125% за 15 г.
Това показват данните на Евростат
05.07 | 11:40
-
Доц. Георги Лозанов: Целта е ПП да бъде изтрита
По думите му създаденият около ПП скандал цели да дискредитира либералната демокрация
05.07 | 11:20
-
МВР отбелязва 146 години от създаването си
05.07 | 11:00
-
Пожар изпепели къщи и селскостопански постройки в Раковица
Огънят е локализиран, но все още има тлеещи сгради
05.07 | 10:40
Най-четени
-
Жълт код за опасно горещо време е обявен за цялата страна
Очаква се температурите да достигнат до 34° - 36°
05.07 | 09:00
-
Най-малко 24 загинали и над 20 изчезнали при внезапни наводнения в Тексас (ВИДЕО)
Някои от загиналите са деца
05.07 | 09:45