Кристен Стюарт си купи къща до Патинсън 17.10 | 09:00
Двамата ще са си съседи в Малибу

В потвърждение на информацията, че двамата актьори от "Здрач" топят ледовете след драмата с изневярата, Кристен Стюарт се сдоби с нов дом, съвсем близо до имението на Робърт Патинсън.
Къщата на Кристен в Малибу, Калифорния, която е на стойност 2,2 милиона долара, се намира на не повече от 2,5 километра от тази на някогашното ѝ гадже. Имотът, който има четири спални, е с изглед към източен Лос Анджелис, съобщи DigitalSpy.co.uk.
Освен това разполага с няколко вътрешни двора, камина, басейн със спа и терасирани градини с високи стени, които гарантират уединение.
Кристен и Робърт явно наистина са решили да си дадат втори шанс, защото тази седмица бяха засечени за първи път заедно след раздялата, последвала изневярата на Кристен с женения режисьор Рупърт Сандърс.
Двамата са били на заведение в Холивуд и са се държали доста непринудено и спокойно. Скоро започва промотирането на последния филм от сагата "Здрач", но засега се правят отделни резервации за двамата актьори.
Водещи
-
Мика Зайкова: Хора са принудени да взимат минимална заплата и да получават нещо под масата
Максималната пенсия трябва да се увеличава постепенно, за да не се изчерпи този ресурс
09.10 | 12:15
-
Изграждат 35 електрозарядни станции в жп гарите на областните градове
Припомняме, че Националната компания „Железопътна инфраструктура“ осигури безплатен безжичен...
09.10 | 11:59
-
Борисов: Ако има мафия в управлението на отпадъците в София, то тогава кметът Васил Терзиев две години ѝ е плащал
"Ако има мафия в управлението на отпадъците в София, то тогава Терзиев две години ѝ е плащал....
09.10 | 11:45
-
Проливните дъждове доведоха до свлачища в Свищов, в резултат, на които две къщи пропаднаха
Генчо Генчев отбеляза, че снощи трета къща се е срутила. "Половината къща е срутена и е...
09.10 | 11:30
Най-четени
-
Нивата на река Белица достигнаха критични стойности
След вливането на Белица в Янтра нивото на реката е 4,18 м в кв. Чолаковци при критична...
09.10 | 10:30
-
Полицията алармира за рязко увеличение на пострадали деца пешеходци 2
Призив към учебните заведения
09.10 | 09:59
-
Кметът Благомир Коцев с ново писмо от ареста
Бъдете обединени. Борете се за свободата си, а аз ще се боря за своята!"
09.10 | 11:15