Лора Караджова готви грандиозна сватба 23.04 | 08:40
Певицата мечтае за семейство

Лора Караджова иска да се види като булка. Изпълнителката смята да вдигне грандиозно празненство, на което да покани близки и приятели. Щерката на Данчо Караджов е бременна в третия месец и е повече от щастлива, пишат от Hotаrena.net.
Засега все още не знае какъв пол е бебето, но се очаква да роди някъде в началото на есента. Таткото се казва Валентин Славов и се занимава с киокушин карате и зимни спортове, по които и изпълнителката се увлече преди време. Именно страстта към екстремното ги събрала, само че станали по-близки миналата година.
Настоящата ѝ половинка е с 4 години по-малка от нея, но това изобщо не им пречи да се чувстват добре. За момента бременността на Лора преминава много леко и затова смята да ходи по участия до края на юни. Все още не ѝ личало много и дори танцувала на сцената. Освен това ходи редовно на фитнес заедно с Диляна Попова, която също е бременна в четвъртия месец.
Засега Лора не издава за кога планува сватбата, преди и след като се роди бебчето.
Водещи
-
Живия Нострадамус: Разкол очаква църквата след смъртта на папата
Ще паднат и строго пазените тайни на Втикана, пророкува Атос Саломе
23.04 | 18:12
-
Премиерът: Има шанс да получим пари по втория транш на ПВУ
Той добави, че вицепремиерът Томислав Дончев много ясно е обяснил какъв е подходът, какви са...
23.04 | 18:09
-
Сакскобургготски: Паркът "Врана" загива, вече не е гора, а джунгла
Това пишат от секретариата на Царското семейство
23.04 | 18:03
Най-четени
-
Второ земетресение на Балканите е регистрирано през днешния ден
Трусът е с магнитуд 5.0 по скалата на Рихтер.
23.04 | 15:15
-
Явор Божанков вече е част от "Демократи за силна България"
Това стана ясно от публикация във фейсбук на ДСБ в Бургас, в която се обявява приемна на...
23.04 | 14:30
-
Премиерът: Има шанс да получим пари по втория транш на ПВУ
Той добави, че вицепремиерът Томислав Дончев много ясно е обяснил какъв е подходът, какви са...
23.04 | 18:09