Мадона защити Адел 12.03 | 18:40
Кралицата на поп музиката се противопостави на твърденията на Карл Лагерфелд, че Адел е дебела

Мадона обяви за "смешни" твърденията на Карл Лагерфелд, че Адел е "прекалено дебела", събщава Contactmusic.
Кралицата на поп музиката застана зад колежката си, след като миналия месец дизайнерът на Chanel обяви изпълнителката на хита "Someone Like You” за твърде дебела.
Мадона заяви, че размерът на дрехите на Адел всъщност няма никакво значение.
"Това е ужасно. Смешно е, това е най-нелепото нещо, което някога съм чувала", заяви певицата. "Не ми харесва, когато някой говори лоши неща за някой друг. Адел е страхотен талант и никой не го засяга точно колко тежи."
Пред "Sun” Мадона обясни, че все още ѝ е трудно да се справи с факта, че от света са си отишли двама таланти като Ейми Уайнхаус и Уитни Хюстън.
По думите на изпълнителката тя била по-шокирана от смъртта на Хюстън, тъй като борбата със зависимостите на Ейми Уайнхаус била твърде явна и светът рано или късно очаквал тя да си отиде по този начин.
Мадона си спомни времето, в което започна кариерата си, тъй като именно тогава в музикалния свят се появи и Уитни.
Звездата не крие, че дори завиждала на колежката си за страхотния глас и за невинността, която излъчвала.
Водещи
-
Зафиров: Ако нямаше Ден на победата, нямаше да има Ден на Европа
Вицепремиерът каза, че отлагането на либерализацията на пазара на тока ще бъде за срок от...
08.05 | 20:40
-
Каримански: За първото тримесечие приходите в бюджета са 20% по-малко от заложените
Те не могат да се наваксат, приходната част по бюджета на страната не се изпълнява спрямо...
08.05 | 20:20
Най-четени
-
Мецола заплаши да съди Фон дер Лайен
Причината - планът за заеми от 150 млрд. евро за оръжие
08.05 | 17:00
-
Нинова: Стига привилегии! Аман от лицемерие
08.05 | 13:59
-
Военнослужещи от Индия и Пакистан са разменили огън с артилерийски оръдия и автомати през изминалата нощ
Напрежението между Индия и Пакистан в региона Кашмир избухна след убийството на 26 туристи на...
08.05 | 10:16