Мадона се вбеси, но защо? 18.12 | 17:00
Мадона изрази гнева си в социалните мрежи, след като списък със заглавията в новия й албум, както и няколко от песните й се появиха в интернет

Мадона изрази гнева си в социалните мрежи, след като списък със заглавията в новия й албум, както и няколко от песните й се появиха в интернет, съобщава електронният сайт Non Stop People. Изпълнителката, която нарича този акт "артистично насилие", помоли феновете си да не слушат песните й.
Поп звездата искаше да изненада феновете си през 2015 г., но намеренията й бяха провалени. Още преди да бъде обявен официално, новият й албум изтече нелегално в интернет на 17 декември следобед. Добра новина за феновете и много лоша шега за Мадона...
Предварителен коледен подарък, който "материалното момиче" категорично не желае. Поп иконата избра социалните мрежи, за да изрази недоволството си.
"Благодаря ви, че не слушате тези песни!", написа тя в профила си часове след изтичането на албума й. "Благодаря за вашата лоялност! Благодаря за вашето търпение! Ако вече сте ги чули, имайте предвид, че това са стари откраднати работни версии, които още не са готови да бъдат разкрити пред целия свят", добавя тя.
В края на ноември едно от заглавията, Rebel Heart, беше пуснато в интернет. Тогава мениджърът на изпълнителката призова феновете в Twitter да помогнат виновникът за това изтичане да бъде намерен. Ядосана, Мадона пусна гневно съобщение, което впоследствие беше премахнато.
"Това е артистично насилие! Това са мои пробни парчета и половината от тях няма да влязат в албума, другата половина се променя и еволюира. По дяволите! Защо някои хора искат да убият артистичния процес? Защо крадат? Защо отказват да ми дадат възможност да приключа, за да Ви предложа най-доброто от себе си?", написа тя тогава.
Ако датата на излизане на новия албум е все още неизвестна, певицата вече обяви, че през следващата година тръгва на световно турне, 2015 е годината, в която тя ще отпразнува 30 години кариера.
Водещи
-
Пети протест във Варна в подкрепа на кмета Благомир Коцев
Събралите се издигнаха плакати "Свобода за Благо", "Днес е Благо, утре си ти", "Защо пускате...
23.07 | 21:01
-
Вот на недоверие - най-рано през септември
От ПП-ДБ ще търсят ясна тема и широка подкрепа, за да не се окаже, че вотът само засилва...
23.07 | 21:00
-
Ново проучване: Пандемията е ускорила стареенето на мозъците ни
Хора, които не са боледували от COVID-19, също са засегнати
23.07 | 20:45
-
Задържаха пътен полицай от Пловдив заради поискан подкуп
Образувано е досъдебно производство
23.07 | 20:30
Най-четени
-
11-месечно бебе почина след поставена ваксина в УМБАЛ - Бургас
Родителите са поискали да бъде извършена аутопсия, която да покаже точните причини за смъртта...
23.07 | 13:30
-
Опасни бактерии дебнат летовниците в Черно море
В САЩ например около 1 на 5 заразени умира в рамките на два дни.
23.07 | 11:59
-
Васил Терзиев внесе предложение до Столичния общински съвет за изменение на подробния устройствен план в местност "Кръстова вада"
Връщане към законните параметри
23.07 | 09:59
-
България иска заем до 3 млрд. евро за укрепване на евроотбраната
Исканата финансова помощ е с минимален праг в размер на 2 745 700 000 евро и максимален праг...
23.07 | 15:10