Майката на Джако си върна попечителството над внуците 03.08 | 17:16
Катрин Джексън трябваше да убеждава съда, след като ги остави на свой внук, за да иде на почивка

Майката на Майкъл Джексън Катрин отново пое попечителството над трите му деца – 15-годишния Принс Майкъл, 14-годишната Парис и 10-годишния Бланкет.
Съдът в Лос Анджелис реши, че Катрин Джаксън ще се грижи за децата заедно с племенника на покойния Крал на попа – Ти Джей, съобщава BBC.
Миналата седмица Ти Джей временно пое грижите за малчуганите, след като стана ясно, че 82-годишната Катрин Джексън е изчезнала. Скоро след това се оказа, че тя е била на почивка в SPA курорт в Аризона.
Впоследствие тя обясни, че винаги е била много близка с Ти Джей, който ѝ помага в отглеждането на Принс, Парис и Бланкет след смъртта на баща им.
"Докато отсъствах, знаех, че децата са в сигурни ръце", заяви Катрин Джексън в специално изявление, представено пред съда по време на делото.
Адвокатът на Ти Джей пък изтъкна, че клиентът му уважава много Катрин и никога не се е опитвал да ѝ отнеме попечителството над децата, а иска само те да са добре.
Очаква се на заседание на 22 август съдът да прецени, дали решението за съвместното попечителство е окончателно.
Желание да се грижи за децата на Джако, ако баба им не може да се справи с това, бе изявила и певицата Даяна Рос. Това бе желание и на Краля на попа, което е записано в завещанието му.
Водещи
-
Диана Дамянова: Схемата в София е лично дирижирана от Лена Бориславова, тя дърпа конците
Партията е обърната пирамида и точката долу е Кирил - това са роднини, приятели, хора от...
01.07 | 19:00
-
Астро календар ден по ден за м. юли: Кога са опасните дати?
Какво са ни подготвили звездите?
01.07 | 18:45
-
Доц. д-р Борислав Цеков: Епитафия на "Промяната"
Четири години управлението на страната беше раздирано от политически истерии
01.07 | 18:30
-
Терзиев сезира Европрокуратурата за злоупотреби с боклука 2
Подавали сме сигнали и до българската прокуратура, но отговорът беше незадоволителен, посочи...
01.07 | 18:15
Най-четени
-
Скачат заплатите с 15 % в този сектор
По думите му, не става въпрос за криза, търсенето остава, но бизнесът се е научил да планира.
01.07 | 11:30
-
От 1 юли влиза в сила увеличението на пенсиите според Швейцарското правило
Всички пенсии се увеличават с 8,6%.
01.07 | 10:14
-
Токът за бита поскъпва средно с 2,58%, парното и топлата вода - с 4,5%
Новите цени влизат в сила от днес и ще важат за следващата една година
01.07 | 13:08