Майли Сайръс била най-зле облечената звезда през 2013 г. 06.12 | 08:22
Майли продължава да бъде най-противоречивата звезда в момента

Майли Сайръс бе обявена за най-лошо облечената знаменитост през 2013 г. от американското сп. Time, съобщава Контактмюзик. Същевременно тя попадна в неговия списък с най-добре облечените звезди тази година. Противоречивата певица за пореден път поляризира мненията.
На церемонията по връчването на видеомузикалните награди на MTV през август Майли носеше латексово бельо с телесен цвят и това й донесе първо място в списъка с най-зле облечените знаменитости. На специална гала вечер на модата в Ню Йорк през октомври обаче тя се появи облечена в елегантен тоалет на Марк Джейкъбс.
Това й отреди 6-о място в списъка с най-добре облечените звезди. След като шокира Америка с провокативното си облекло на церемонията за наградите на MTV, Сайръс направи голям обрат, появявайки се облечена в рокля на Марк Джейкъбс.
Не е изненадващо, че популярната в момента актриса Дженифър Лорънс в тоалет на "Диор", който носеше на церемонията за "Оскар"-ите, бе коронясана като най-добре облечената знаменитост през 2013 г.
На второ място е херцогинята на Кембридж Катрин в модел от Емилия Уикстед бледо синя рокля, която носеше по време на посещението си в Националната портретна галерия в Лондон.
На трето място в този списък е Риана в тоалет на Азедин Алая, следвана от Джейн Фонда, облечена от "Версаче", и Кейт Хъдсън в тоалет на "Александър Маккуин". На второ място в списъка с най-лошо облечените знаменитости е Ким Кардашиян в тоалет, проектиран от Рикардо Тиши за "Живанши", а на трето - Ан Хатауей в проектирана от "Прада" розова рокля, която носеше на церемонията за "Оскар"-ите.
На четвърта позиция е певицата Z-LaLa, облечена в провокативен сребрист костюм, следвана от Джъстин Бийбър, появил се с противогаз в Лондон, и Флорънс Уелч в тоалет на "Миу Миу".
Водещи
-
Близо 262 000 българи са посетили Гърция през юли
Южната ни съседка остава предпочитана лятна дестинация за нашенци, на второ място пътуваме в...
27.08 | 15:45
Най-четени
-
35% от децата в България живеят в риск от бедност и това е най-високият процент в Европейския съюз
Той подчерта, че има напредък в някои области
27.08 | 12:15
-
Министерството на транспорта предлага промени в нормативната уредба за атракционите
Темата се поставя на дневен ред в Министерския съвет днес, след като правителството призна за...
27.08 | 10:15
-
По-ниска цена на природния газ предлага „Булгаргаз“ за септември 2
За сравнение, Комисията за август утвърди цена на природния газ в размер на 62,09 лв./MWh, без...
27.08 | 11:45
-
Около 40% от абонатите на "Софийска вода" са се отказали от хартиената фактура
Той обясни, че към момента процедурата не изисква становище от КЗП.
27.08 | 11:59