Мара Отварачката не ще в Hell's Kitchen заради Гущерова 19.01 | 12:40
Новият сезон на популярното кулинарно риалити е на хоризонта

Мара Отварачката е отрязала "Хелс Китчън", след като е разбрала, че ще трябва да дели кухнята със Светлана Гущерова, сегашната жена на бившия й Християн Гущеров. "Сегашна" поне в момента след все по-упоритите слухове за раздялата им след банкрута на малкия Гущеров, който беше зарязан от баща си.
Новият сезон на популярното кулинарно риалити е на хоризонта, а продуцентите отново залагат на звезден каст, гарантиращ зрелище и напрежение. Тази година шоуто обещава не само впечатляващи ястия, но и разгорещени емоции, тъй като сред участниците са имена, около които често избухват скандали.
Сред потвърдените участници е Петя Буюклиева, известна с острия си език и безкомпромисното си отношение. Очаква се тя да бъде една от най-колоритните личности в шоуто, особено след като разбере с кого ще дели отбор.
Изненадващо, тази година в шоуто влизат много плеймейтки и силиконки, което предизвика бурни реакции. Сред тях е Джулиана Гани, която обаче има сериозни шансове да стигне до финала – феновете ѝ знаят, че тя е запалена по кулинарията и неведнъж е показвала завидни умения в кухнята.
В "Хелс Китчън" ще видим и Иво Аръков и Даниел Пеев – Дънди, които ще трябва да докажат дали освен с актьорски талант разполагат и с кулинарни умения. Най-напосристият за слава Даниел Бачорски е сигурен участник също.
Сред новите попълнения е и Златка Димитрова, която също ще влезе в надпреварата. Според източници, тя не само е приела предизвикателството, но и ще изненада всички с кулинарните си способности.
Водещи
-
Петролът поскъпва с над 2% заради ескалиращия въоръжен конфликт между Израел и Иран
Goldman Sachs прогнозира, че петролът сорт Брент може да поскъпне малко над 90 долара за барел...
19.06 | 20:16
-
Ключови американски компании искат да се върнат в Русия
Това заяви Робърт Ейджи, президент на Американската търговска камара в Русия
19.06 | 20:00
-
Равнищата на потребителските цени в България са били най-ниските в ЕС през 2024 г.
Това сочат данните на Евростат
19.06 | 19:40
-
Cъдът нa EC: "Бългapcĸи пoщи" тpябвa дa зaпoчнaт дa плaщaт ДДC
Пъpвaтa cмeтĸa e зa 2.7 милиoнa лeвa
19.06 | 19:20
Най-четени
-
Борисов обеща на Н. Пр. Илашчук България да помага Украйна с търговия, кораби и бизнес
Киев има категоричната ни подкрепа за ЕС, увери посланика лидерът на ГЕРБ
19.06 | 13:50
-
След 6 дни в неизвестност: СДВР откри 16-годишния Емил, майка му още не го е прибрала
Родителите на момчето едва вчера са подали сигнал в полицията
19.06 | 13:10
-
Цените в магазините литнаха нагоре
Всички основни стоки и храни са поскъпнали, минералната вода - с 40%
19.06 | 13:30
-
Невероятно разкрие за цените направи шефът на НАП Румен Спецов
От 3 юни, когато НАП обяви масови проверки за предотвратяване на спекулата преди влизането в...
19.06 | 08:45