Мария Илиева налази и Криско 04.09 | 12:35
Певицата се включва в парчето на рапъра за „Зелената песен на България“

Напоследък поп певицата Мария Илиева е просто навсякъде – по телевизионните риалити формати, по радиото, на Летището... И ден не минава без да научим някоя новина, свързана с хипер активната й напоследък дейност.
Сега се разбра, че поп дивата е специален гост в парчето на Криско за участие в музикалното състезание "Зелената песен на България".
Това издаде хитовият изпълнител броени дни преди голямата премиера на 10 септември 2013 г. на песните в конкурса. Парчето, което Криско е подготвил е първата в неговата кариера балада и е със заглавие "Няма к‘во да стане".
Криско беше избран да се включи в "Зелената песен на България" от слушателите на радио N-JOY. Към първата му балада вече има и заснет видеоклип, който феновете ще могат да видят следващата седмица. Изпълнителят разказа, че досега не е експериментирал в тази посока и му е много интересно как ще се приеме първото му бавно парче.
За съвместната си работа с Мария Илиева, Криско издаде, че феновете могат да очакват още много общи проекти.
Освен Криско в музикалното състезание "Зелената песен на България" ще участват Графа, Михаела Филева, Били Хлапето, Революция Z, Der Hunds и Рут Колева. Те ще представят новите си парчета след седмица, а на грандиозен финал през декември едно от тях ще се превърне в "Зелената песен на България".
Водещи
-
Петко Георгиев: Путин се опитва да се върне към доктрината „Брежнев”
„В моите очи последните два месеца САЩ загубиха Студената война”, заяви журналистът
29.03 | 18:00
-
Валят закани: Садистите от Перник, измъчвали и убивали животни за пари, треперят зад решетките
Габриела Сашова и Красимир Георие изпълнили над дви хиляди кървави поръчки, действали години...
29.03 | 17:20
Най-четени
-
Шефът на Пирогов с добра новина за лекуваните у нас от Кочани
Трагедията наистина е голяма, защото става дума за деца, каза д-р Валентин Димитров
29.03 | 11:38
-
Росен Желязков: Днес България отбелязва 21 години като пълноправен член на НАТО
Това се казва в официална позиция на премиера
29.03 | 10:00
-
Жертва на фалшиви новини: Кой обяви Миа Сантова за руски шпионин
"Разбрах за появата на тази лъжлива информация от близки мои приятели", заяви кореспондентът...
29.03 | 13:00