Мика Стоичкова се издаде! Омъжила се е за любимия Мартин тихомълком! 23.07 | 18:15
За предстоящата сватба тя загатна на 1 юли

Голямата дъщеря на Христо Стоичков - Михаела, се омъжи за своя любим Мартин Трайков, но засега и двамата не публикуват снимки от тържеството. В социалните мрежи Мика се прекръсти на Михаела Стоичкова-Трайкова.
За отминалата сватба подсказва единствено снимка на Мартин в неговия инстаграм. На нея той е на плажа в Слънчев бряг, а на ръката му има брачна халка. "Съпруг сладък мой", коментира многозначително Мика под снимката. Михаела също се тагна от плажа на Слънчака.
Мартин Трайков на плажа с брачна халка
Коментарът на Мика под поста на Мартин
За предстоящата сватба тя загатна на 1 юли. "Когато осъзнаеш, че искаш да прекараш остатъка от живота си с някого, искаш остатъкът от живота ти да започне възможно най-скоро! 19 дни" - написа тогава Мика, като добави емотикони на булка, сърчице и младоженец. Така тя разкри, че сватбата ще бъде 19 дни по-късно.
Мартин Трайков е архитект. За него този брак също е втори. През 2016 г. Мика Стоичкова се омъжи във Флорида за турчина Айкут, но три години по-късно се разделиха. Те имат дъщеричка на име Миа, която е на 7 години. Мартин Трайков също има едно дете от първия си брак.
Водещи
-
Делян Добрев: Няма да успеем да предоговорим условията с "Боташ"
В България влиза евтин руски газ през Гърция, обясни той
10.04 | 21:00
-
Древен пророк: Нови острови ще се издигнат от океана, 3 държави ще владеят света
Алберт Велики е един от най-известните учени и философи от Средновековието
10.04 | 20:44
-
Очакват се по-ниски цени на горивата у нас до дни
Това прогнозира Димитър Хаджидимитров от Асоциацията на българските търговци, производители и...
10.04 | 20:30
Най-четени
-
Костадинов: Полицаи ме разпитваха в парламента по сигнал на Пеевски
Той подчерта, че от 2020 г. „прокуратурата на Пеевски" се опитва да мачка „Възраждане"
10.04 | 14:10
-
Костадинов:Това правителство ще падне - дали ще е днес или утре, но то е обречено
"Миналата седмица "Възраждане" започна консултации с т.нар. опозиционни партии в парламента за...
10.04 | 09:45
-
НАП:Всеки трети туристически обект работи в нарушение
Сериозни санкции за нарушителите
10.04 | 10:45