Може да има нови серии на "Изгубени" 04.05 | 11:52
Единият от продуцентите разкри, че е готов да предаде щафетата на друг екип

Единият от създателите на сериала "Изгубени”, Деймън Линделоф, предсказа, че шоуто един ден може да се завърне в телевизионния ефир.
Сценаристът и продуцент, който в момента работи по новото поколение филми за Star Trek, обясни, че култовия сериал вероятно ще бъде изтупан от прахта и ще се появят нови серии, съобщава NME.com.
"Минаха две години [откакто шоуто приключи] и ние разказахме историята, която искахме да разкажем. Чувствам, че светът не е видял края на "Изгубени”, но аз няма да съм намесен в това”, коментира Линделоф.
Той разкри, че всеки екип, който иска да се заеме с продължението на "Изгубени”, ще получи неговата благословия.
Според продуцента би било лицемерно от негова страна да каже, че ще вдъхне нов живот на Star Trek и просто да остави "Изгубени”. Ето защо е готов да отстъпи сериала на някой друг, който е готов да се заеме с работата.
"Изгубени” представи на зрителите по цял свят за съдбата на група хора, оцелели от самолетна катастрофа и попаднали на мистериозен остров. Сериалът е популярен със сложния си сюжет, а краят на лентата настъпи през май 2010 г.
Водещи
-
Седем новооткрити случая на туберкулоза в област Шумен от началото на 2025 г.
Екипи на РЗИ провеждат на територията на област Шумен и информационна кампания относно...
10.09 | 17:20
-
Български евродепутат: Фон дер Лайен води Европа по пътя на войната
Кулминацията на речта беше директното обръщение към Урсула фон дер Лайен, в което българският...
10.09 | 17:00
-
Въвеждат нови индикатори за качество на болничното лечение
Разширяване на преговорния процес и контрола
10.09 | 16:15
-
Кабинетът даде съгласие на БДЖ да продаде недвижими имоти в София
Кабинетът реши, че предоставя безвъзмездно на НКЖИ управлението на имот - публична държавна...
10.09 | 16:00
Най-четени
-
Защо Гришо не поздрави първия си братовчед за успеха?
На въпрос дали е получил поздравления от Гришо за успешното представяне, Василев отговори леко...
10.09 | 11:30
-
Парламентът избра за заместник-омбудсман Мария Филипова
Шестима депутати от АПС гласуваха „въздържал се“.
10.09 | 10:59
-
Откриват първите умни филтриращи чешми в пет софийски училища
Програмата за чиста вода в училищата ще бъде представена утре (11 септември), в 11.30 ч., в...
10.09 | 13:45