Николета: Не се вълнувам от треторазрядната кариера на Алисия 04.06 | 10:29
Плеймейтката даде първо интервю след раждането

"Алисия никога не е била фактор в моя живот. Не се вълнувам от треторазрядната й кариера”, изказа се Николета Лозанова – Божинова в първото си интервю след раждането в ефира на Нова телевизия.
Запитването бе направено по повод наскорошното посещение на плеймейтката на участие в нощен клуб на бившата съпруга на Валери Божинов.
Събитието накара всички, които следят интригата с интерес да решат, че двете са заровили томахавката, но това се оказа грешно предположение.
Лозанова разказа как е преминало раждането й изказа позицията си срещу обвиненията, че е нехайна майка и че набляга на нощния живот, вместо на кърменето: "На 25 години съм. Нормално е да се забавлявам. Не виждам нищо лошо в това, че съм излязла няколко пъти и ще продължавам да го правя."
Плеймейтката сподели, че гледа бебето си без бавачка, помага й най-вече майката на Валери, нейната майка и сестра й Велина. "Тя разчита на мен, аз разчитам на нея, помагаме си”, каза Велина пред камерите.
Николета сподели още, че много би искала дъщеря й Никол да израстне в Пловдив и че тя трябва да се запознае със сина на Валери от Алисия съвсем скоро.
Водещи
-
В София откриха 20-ата Световна среща на българските медии
Генералният директор на БТА Кирил Вълчев с тревога отбеляза, че българските мeдии в чужбина...
24.05 | 17:40
-
Страната посрещна тържествено Деня на българската азбука, просвета и култура и на славянската книжовност
24 май беше отбелязан с шествия и концерти в цяла България
24.05 | 18:00
Най-четени
-
Френски министър иска забрана на парите в брой
Жералд Дарманен твърди, че проследяването на цифровите плаащания е много по-лесно и това ще...
24.05 | 11:40
-
Изненада! Фреди Меркюри има дъщеря, пазена в дълбока тайна
Сега тя е на 48 години и живее в Европа, където работи в областта на медицината и самата тя е...
24.05 | 12:00