Няма да повярвайте кой е новият на Нина Добрев 29.07 | 09:20
Добре си го е избрала
Нина Добрев определено умее да привлича мъжкото внимание и това не остава скрито за никого. Актрисата с български корени демонстрира близост с колегата си Орландо Блум. Двамата флиртували по време на фестивала "Comic-Con" в Сан Диего, пишат от Еonline.
Актьорът от "Властелинът на пръстените", който през октомври миналата година се раздели със съпругата си Миранда Кер, майка на тригодишния му син Флин, пристигнал сам на парти на Playboy и на малко след това към него се присъединила Нина, която пък неотдавна скъса с колегата си от "Дневниците на вампира" Иън Сомърхолдър.
Добрев и Блум си тръгнали заедно и били забелязани на друго парти, където не спирали да флиртуват и да танцуват цяла нощ.

Водещи
-
Хампарцумян: Ленин е предупредил, че държава, в която полицаите взимат повече от учителите, е полицейска
Външните банки ще ни дадат кредит, но един ден купонът ще свърши и идва сметката, може да се...
18.11 | 21:00
-
За всеки трети проверен воден обект по Черноморието има нарушения
Най-засегнати са Св. Влас, Елените, Лозенец, Царево, Слънчев бряг и Варна
18.11 | 20:30
-
Алибегов: Ще обжалваме новите такси на Столична община
По думите му бюджетът, разглеждан в парламентарните комисии, предвижда редица утежнения за...
18.11 | 20:16
Най-четени
-
Предупреждение за ураганен вятър в Царево
Бурният вятър през нощта събори дърво и временно затвори пътя между селата Ясна поляна и Ново...
18.11 | 09:30