Погват бореца Кирил Терзиев за закана за убийство срещу Гущеровица 05.06 | 15:30

Погват бореца Кирил Терзиев за закана за убийство срещу Светлана Гущерова. Това разбра "България днес" от свои източници в Софийската градска прокуратура.
Преди минути е внесен обвинителния акт срещи известния български борец Кирил Терзиев, но за изненада на всички, той е погнат, затова че я е заплашил да я убие, а не са нанесен побой или за избити зъби.
След като Гущерова е сигнализирала на прокуратурата, че е бита и заплашвана от Кирил Терзиев, той е призоват да се яви в съда. Борецът не е арестуван, а днес след като се яви с адвоката си в съда, бе освободен с мярка за неотклонение "подписка".
Както е известно, бившият борец бе обвинен от Гущерова, че я е нападнал в колата. Избил зъбите на плеймейтката пред очите на децата ѝ. Терзиев беше обявен за издирване във вторник.
От СДВР разкриха, че камера е заснела как я скубе за косата, а тя си удря зъбите в стъклото на колата.
Водещи
-
Учители предлагат: Среден успех 5.00 да освобождава от ДЗИ
Петица от последните 3 гимназиални класа да освобождава учениците от държавни зрелостни изпити...
14.04 | 10:59
-
Предстои нов протест срещу насилието над животните
Демонстрацията е насрочена за 18:00 часа. Протести ще има и в други градове на страната.
14.04 | 09:59
-
Правителството на Чехия реши засега да не определя дата за въвеждането на общата европейска валута в страната
Оценката обхваща три ключови области
14.04 | 09:45
Най-четени
-
Облачен понеделник, на места ще превали
Максималните температури ще бъдат между 13° и 18°
14.04 | 08:00
-
Започва Страстната седмица
Днес, на Велики понеделник, започва Страстната седмица, която бележи последните дни от...
14.04 | 09:22
-
Володимир Зеленски покани Тръмп да посети Украйна преди преговорите
Вашингтон същевременно проведе разговори с украински официални лица относно възможно примирие...
14.04 | 09:15