Попфолк певицата отпразнува 39-ия си рожден ден в компанията на семейството си 05.07 | 14:59
За първи път от години вместо край морския бряг певицата събра гостите си в София. Изпълнителката духна свещичките на дизайнерска торта
Попфолк певицата отпразнува 39-ия си рожден ден в компанията на семейството си и най-близки приятели. Противно на очакванията събитието премина без песни и без колежки, пише България Днес.
Джена събра приятелите си на розово парти в столичен ресторант. За първи път от години вместо край морския бряг певицата събра гостите си в София. Изпълнителката духна свещичките на дизайнерска торта. "Пожелах си на първо място здраве за мен, за семейството ми. Много вдъхновение за нови песни, разбира се", каза певицата. Изпълнителката и половинката й бяха спазили дрескода, като Джена беше облечена в бледорозова рокля, украсена с ресни от мъниста, а половинката й с риза в същия цвят. Декорацията в ресторанта също беше в темата на тържеството - розово.
Първи за празника я поздравил съпругът й Наско. "Изненада ме с много романтични жестове и подаръци", сподели Джена. Цял ден имала възможност да си почива и да отговаря на хилядите пожелания в социалните мрежи на телефона й. "Благодаря на всички за отделеното време и прекрасните пожелания. Това беше един вълшебен ден!", написа тя на почитателите си в мрежата.

Водещи
-
ПП отвърна на Пеевски: И "компроматите" им станаха “компоти”
Директорът на 138-о училище започва кариерата си по покана на кмет от ГЕРБ, твърдят от...
20.12 | 18:01
-
Адв. Екимджиев: Протестиращите не бива да пускат Сарафов в кабинета на главния прокурор
Европейският съюз не е Съветският съюз. Той няма да дойде с танковете да ни освобождава от...
20.12 | 18:00
Най-четени
-
Учредява се партия "Трети март"
Председател на сдружението е Тихомир Атанасов. Очаква се той да бъде номиниран и за лидер на...
20.12 | 14:00