Присила Пресли: За мен няма друг след Елвис 24.09 | 15:53
Той беше първата ми любов, признава актрисата

Бившата съпруга на легендарния изпълнител Елвис Пресли, Присила, признава 35 години след смъртта му, че няма да има друга любов.
67-годишната актриса, която беше женена в продължение на шест години за Елвис и му роди дъщеря, не вярва, че някога ще може да намери мъж, който да обича поне колкото него, посочва Music-News.com.
"Да, някои от мъжете, с които съм била, означават нещо за мен, но Елвис беше първата ми любов и ще бъде и последната", убедена е Присила.
Затова и вече не се опитва да сравнява другите мъже с него – защото знае, че никой не може да излезе по-добър от този двубой.
Присила оценява, че както тя, така и дъщеря ѝ Лиса Мари, срещат сходни проблеми с мъжете, защото все още живеят в сянката на Елвис.
"Лиса Мари се ожени на 20 и забременя на 21 – почти като мен. Тогава имахме един дълъг разговор по този въпрос, но тя направи каквото си беше наумила – точно като баща си!", спомня си днес звездата от филма "Голият пищов".
"За жалост този брак не потръгна и трябва да призная, че и двете имахме проблеми с мъжете през годините. И двете направихме един и същ лош избор. И това е може би защото все още живеем в сянката на Елвис. Имам предвид, че всеки мъж, който влезе в живота на някоя от нас, трябва да е наясно, че целият свят винаги ще го гледа", признава с горчивина Присила.
Водещи
-
Новата сесия в НС: Стари спорове между народните избраници (ОБЗОР)
На прицела на депутатите беше и Наталия Киселова
29.04 | 21:00
-
12-годишно дете с две счупени ръце след побой в Луковит: Брало чужди джанки
След протест задържаха за 72 часа заподозрения
29.04 | 20:30
-
Без новия ни F - 16 на парада за Гергьовден
Българския трибагреник на 6 май ще развеят трите вертолета – Ми-17 и два Кугъра, а на жълтите...
29.04 | 20:15
Най-четени
-
Временен технически проблем възпрепятства достъпа до официалния сайт на Националната агенция за приходите
Данъчната администрация съветва гражданите да използват Chrome или Edge
29.04 | 12:30
-
Трагедия: Камион уби оперния певец Богомил Спиров
Солистът на Музикалния театър е бил блъснат на пътя, докато карал мотора си
29.04 | 14:00
-
Влошаване на икономическите и потребителските нагласи в ЕС и България през април
Това отчито последното ежемесечно проучване на Европейската комисия
29.04 | 15:10
-
Нови ваксини в имунизационния календар
„Доказано ваксините не просто опазват живота, те спират епидемии, спасяват деца и възрастни,...
29.04 | 13:20