Риалити звездата от последния сезон на „Биг брадър“ Веси Маринова свалила 30 килограма 20.12 | 15:40
Веси, която втрещи публиката с избора си на тоалет при влизане в предаването, сподели, че след края му е намалила номера на дрехите си поне 2 пъти.

Риалити звездата от последния сезон на "Биг брадър" Веси Маринова свалила 30 килограма след излизането си от къщата. Веси, която втрещи публиката с избора си на тоалет при влизане в предаването, сподели, че след края му е намалила номера на дрехите си поне 2 пъти.
"Бях 145 килограма, а сега съм 115", сподели пред екип на "Телеграф" Мис Плюс Сайз. Тя добави, че от близо 4 години не е сваляла толкова много килограми. "Всъщност аз на кантар не се качвам, не се меря. И реално аз не помня кога съм била под 100 килограма", каза още Веси. Тя обаче обърна специално внимание на темата с пълнотата. "Хората виждат само това, че си пълен, и слагат етикет: тази яде много, не, не яде много, пълнотата ми е предшествана от много хормонални проблеми, инсулинова резистентност, поликистозни яйчници и др.
Така че моят организъм не усвоява правилно храната, дори да е в малко количество", разказа Веселка. Тя добави, че е много добре човек да се научи да се възприема и харесва такъв какъвто е, но в никакъв случай не иска да рекламира това да си дебел, защото от своя страна то също води до нови болести. "Сега съм спряла тестото и сладкото, иначе някаква диета специално не спазвам", добави тя. Има намерение да продължава с отслабването, защото така преоткрива нови страни от живота.
Водещи
-
Иво Мирчев: Борисов се плаши не от вотовете, а от разследванията на контрабандните канали
Призовавам полицейските шефчета да не оказват натиск върху полицаите, отсече депутатът от...
10.04 | 13:20
-
20-годишен стреля с пистолет по баща си в Перник
Пристигналите на място полицаи задържали младежа, открили и наркотици
10.04 | 13:10
Най-четени
-
Костадинов:Това правителство ще падне - дали ще е днес или утре, но то е обречено
"Миналата седмица "Възраждане" започна консултации с т.нар. опозиционни партии в парламента за...
10.04 | 09:45
-
Почивните дни през април и май 2
През май официалните почивни дни са отново четири, но са разкъсани през целия месец
10.04 | 08:35
-
Партия МЕЧ ще депозира нов вот на недоверие към правителството на Росен Желязков
Вотът ще е на тема корупция.
10.04 | 08:59
-
Забрани и традиции на празника на светите мъченици Терентий и Помпей
Какво повеляват традициите
10.04 | 09:30