Роби Уилямс пак ще прави солова кариера 07.07 | 14:44
Няма да откаже обаче и нови съвместни проекти с Take That
Британският певец Роби Уилямс планира да се върне към соловата си кариера, след като приключи настоящото турне с бандата Take That, която се обедини през 2010 г. след 15 години раздяла, съобщи Contactmusic.
Изпълнителят на хита "Angels” в момента е по концерти с колегите си от момчешката група в рамките на европейското им турне "Progress Live”.
След края му обаче Роби вече има планове за самостоятелно турне и твърди, че до голяма степен за това му помагат негативистите. "Все още имам да правя самостоятелни неща. Да, със сигурност ще има соло турне, но още не знам къде ще бъде", споделя Роби в блога си.
В същото време обаче 37-годишният певец твърди, че продължава да е навит да пее с колегите си от Take That и е категоричен, че когато го потърсят, пак би се присъединил към тях.
"Твърде забавно е, за да се откажа и да кажа "Никога повече". Когато момчетата ме поискат, ще се върна. Не мога да говоря от тяхно име, защото не знам какво им е в главата, но съм сигурен, че ме обичат, а знам, че и аз ги обичам".
Водещи
-
Школата на Мариан Бачев с предизвестие да напусне читалището в кв. "Изток"
Това става ясно от пост на кмета на района д-р Делян Георгиев в социалната мрежа Facebook
06.11 | 13:10
-
Енергийната комисия отхвърли ветото на президента за Лукойл
Против ветото на държавния глава гласуваха 12 народни представители, 5 го подкрепиха.
06.11 | 12:59
-
Оборотите в търговията на дребно в България растат с 0,8% на месечна база през септември, а на годишна - с 5,7%
Месечни изменения
06.11 | 12:45
-
Цените на лекарствата у нас се покачват "тихо" и за голяма част от българите лечението се превръща в лукс
С падането на температурите обикновено идват грипните вируси и настинките. И ако цяло лято не...
06.11 | 12:30
Най-четени
-
Времето у нас буквално "полудява" през следващите дни
През следващите дни облачността ще се задържи, като в петък не се очаква съществена промяна в...
06.11 | 10:45
-
Автобус с фенове на ФК „Барселона“ се запали в Белгия
Барселона завърши наравно 3:3 като гост срещу Брюж. "Каталунците" прекъснаха серия от четири...
06.11 | 11:00
-
Шефовете на ДАНС и НСО ще бъдат изслушани днес в парламента
Охрана на народни представители
06.11 | 08:59
-
Турското кафе получи защита от ЕС като традиционен продукт
Гарантираният традиционен продукт (ГТП) е обозначение на ЕС за селскостопански и хранителни...
06.11 | 10:30