Роби Уилямс разплака 35 000 с My Way 08.08 | 11:19
Spirit of Burgas продължава с КASABIAN

"Бургас вие бяхте невероятни! Не мога да повярвам, че не сме идвали досега тук. Няма да ни се разсърдите, ако се върнем отново много скоро, нали? Среща?" С тези думи изключителният Роби Уилямс накара над 35 000 зрители на централния плаж в Бургас да крещят името му. Над час и половина лошото момче на
британската сцена поддържаше еуфорията сред хилядите си фенове.
Шоуто включи най-големите хитове на Роби, сред които Let Me Entertain You, Feel, She’s The One, както и кавъри на великите Queen, почитайки паметта на Фреди Меркюри. В края на емоционалната вечер Роби изпя най-големия си хит Angels.
Шоуто приключи с прочувствено изпълнение на My Way на Франк Синатра, по време на което мистър Уилямс се просълзи, заедно с десетките хиляди фенове. Най-щастливото момиче тази вечер безспорно беше Зори от Благоевград, която влезе в леглото на Роби Уилямс.
Певецът я избра сред хилядите, мечтали да бъдат на нейно място. Зори и Роби танцуваха в ритъма на парчето Candy, по време на което британецът демонстрира изключителна близост с щастливката.
Роби отдаде изключителна чест на родната публика като проговори на български. Думи като Добър вечер и Благодаря прозвучаха неколкократно от сцената на SPIRIT of Burgas. Преди да видим шоуто Let Me Entertain You, на главната сцена се качиха и група Мастило, белгиецът Milow и британската сензация Kwabs.
5-минутна заря сложи край на първия ден. Фестивалът продължава днес с хедлайнерите Kasabian и още много други артисти. Билети на цени от 60 лева ще се продават на касите на фестивала, а билети за THE WORLD of Drum and Base могат да бъдат закупени след полунощ на цена от 30 лв.
Водещи
-
Извънредно! Потопът в "Елените" е отнел още един живот
Жертвите на адското наводненеие вече са четири
04.10 | 19:57
-
Разчистването във в.с. „Елените“ е в пълен ход
Стотици пожарникари, полицаи, спасителни отряди, доброволци и екипи на общината работят по...
04.10 | 18:00
-
US политик: Извънземните имат 5-6 подводни НЛО бази в дълбините край Бахамите
Тим Бърчет смята, че може да са там отдавна
04.10 | 17:40
-
Подобрява се обстановката в Монтанско, „Петрохан” е отворен за движение
Няма населени места без ток, а пътищата се почистват от паднали дървета и клони
04.10 | 17:20
Най-четени
-
Оглеждат състоянието на сградите в Елените и дали те са безопасни за обитаване
Областният кризисен щаб призовава гражданите да се въздържат от пътуване към засегнатия район
04.10 | 12:00
-
Елена Йончева: Преходната администрация в Газа трябва да е под егидата на ЕС или ООН
Нашите власти правят всичко възможно да върнат у нас българина, задържан с флотилията за Газа
04.10 | 11:20