Саймън Кауъл се срещна с Жана от X Factor 18.03 | 20:45
Вижте какво каза за нея хапливият създател на шоуто

След като преди няколко месеца спечели втория сезон на Х Factor, сега Жана Бергендорф осъществи още една своя мечта – срещна се лично с телевизионния продуцент и създател на шоуто - Саймън Кауъл в Лондон. Въпреки славата си на хаплив и неприятен британец, той призна, че е възхитен от българската звезда и че вижда в нея всичко, което е нужно на един световен артист. Кауъл призна, че е възхитен от гласа и ентусиазма на Жана и се надява да продължи да открива таланти като нея в Х Factor.
Жана също коментира срещата си със Саймън: "Не е толкова страшен, колкото изглежда. Напротив, беше много мил и ми направи много комплименти – за изпълненията ми, за начина по който изглеждам и дори за произношението ми на английски... Направи ми уникално впечатление факта, че беше супер запознат с моята биография и представяне в X Factor. Изключителен професионалист. Той знаеше дори, че главната причина да се явя на кастингите на X Factor е мечтата ми някой ден да застана срещу него".
Докато беше в Лондон Жана се срещна и с един от британските победители в X Factor – Джеймс Артър. Двамата се видяха в пъба "The Black Lion", където пиха чай и обмениха опит за музикалния бизнес и сцената.
Водещи
-
Европейската прокуратура временно отстрани Теодора Георгиева
Късно снощи стана ясно, че Европрокуратурата е започнала разследване срещу Георгиева
27.03 | 21:15
-
Митов: МВР не е препятствало разследване на ЕП срещу бившия енергиен министър Владимир Малинов
Това заяви от парламентарната трибуна министърът на вътрешните работи по време на изслушване...
27.03 | 20:45
-
Живеем във виртуална реалност, твърди физик
Вселената ни може да е усъвършенствана компютърна симулация, доказателството е в Библията,...
27.03 | 20:30
Най-четени
-
Костов, КНСБ: Каскада от протести при увеличение на заплатите с 5%
„Министрите да си видят социалните партньори по места и да видят кое е останало...
27.03 | 20:00
-
Радев за казуса с МЕЧ: Това беше напълно излишна криза точно в този момент
"Това беше напълно излишна криза точно в този момент"
27.03 | 10:45