След ареста Жана Бергендорф взела 6 лв. назаем от полицай за такси 07.03 | 19:44
38-годишната звезда от X Factor се сбила с гаджето си в дома на свой познат
Певицата Жана Бергендорф е пусната от ареста на 6-о РУ на МВР, след като през нощта вилня в квартал "Овча купел" и изпотроши покъщнината на приятел, с когото обърнали бутилка уиски. Бергендорф имала едва 4 лева в себе си и взела назаем от полицай още 6 лева, за да си викне такси, пише "Телеграф".
Тя е освободена под гаранция от 1000 лева с определение на дежурния районен прокурор. Обвинителят не й поискал повече пари, тъй като се смилил над певицата, която се оказало, че няма никакви доходи.
Мебели
38-годишната звезда от X Factor е гостувала на свой приятел в блок на бул. "Президент Линкълн”. Изпила порядъчно количество уиски и около 3 часа сутринта се скарала с гаджето си, който също дошъл в апартамента. Двамата започнали да се замерят с чаши и чинии, а накрая дори с мебелите от жилището. Домакинът подал сигнал на 112 и патрул на 6-о РУ се отзовал за минути на адреса.
Дрога
Жана продължила да буйства, ритала и псувала полицаите. Повдигнато й е обвинение за извършени непристойни действия, грубо нарушаващи обществения ред и изразяващи явно неуважение към обществото, като деянието е съпроводено със съпротива срещу орган на властта. От МВР не са я тествани за употреба на вещества, било то алкохол или наркотици.
Това не е първото провинение на Бергендорф. През 2016 г. тя бе съдена заради катастрофа и шофиране след употреба на наркотици. Година по-рано след обиск в апартамента й бе намерена марихуана. През 2021 г. тя се похвали, че вече е "чиста" и е спряла да пуши трева.
Водещи
-
Проф. Даниел Вълчев предупреди: Вървим към всевластие на парламента
Колкото повече агонизира държавата, толкова по-голяма вълна ще се вдигне, смята той
08.11 | 18:00
-
Не чакайте сериозни студове до средата на месеца
Това прогнозира климатологът Симеон Матев
08.11 | 17:00
-
Избраха Николай Денков за зам.-председател на "Продължаваме Промяната"
Днес се проведе Национален съвет на партията
08.11 | 16:40
Най-четени
-
Архангеловден е: Ето какво се прави, а какво е забранено
Вижте и кой празнува Имен ден днес
08.11 | 09:00
-
Промени в движението днес заради вечното дерби
Мачът започва в 15 ч. на националния стадион "Васил Левски", очакват се 30 000 зрители
08.11 | 11:40
-
Кристалина Георгиева: С въвеждането на еврото България ще стане по-привлекателна за инвеститорите
По думите ѝ предложеният бюджет защитава фискалната стабилност
08.11 | 13:00