Смело и с усмивка нарязаната Дебора показа белезите си на плажа 13.07 | 14:59
До снимките от родното Черноморие момичето, което получи подкрепа от цяла България, е написала: „10 годинки разлика“.
Дебора Михайлова от Стара Загора, която беше зверски нарязана с макетно ножче от ревнивия си приятел, не се поколеба и се снима на плажа по бански. Младата жена прояви смелост и демонстрира многобройните белези по тялото си. На кадрите в Instagram Дебора позира в една и съща поза с баща си сега и преди 10 години.
До снимките от родното Черноморие момичето, което получи подкрепа от цяла България, е написала: "10 годинки разлика".
Много почитатели на брюнетката са я написали, че младоликият мъж на снимките прилича повече на неин брат, а не на баща.
Дебора има белези не само по целите си крака, но и по ръцете и гърдите.
Малтретираната преди време девойка успя да се завърне към нормалния живот. Дебора завърши успешно средното си образование, беше абитуриентка, а вече работи в козметично студио.
Иначе делото "Дебора" е пренасочено за 30 юли, съобщиха от Районния съд в Пловдив. Причината е ангажименти на адвокатите на обвиняемия. Предстоят разпити на още свидетели и изслушване на вещите лица, които до този момент не са давали показания. Процесът се гледа при закрити врата, за да се запази личния живот и на двете страни.
Водещи
-
ДПС - НН свиква контрапротест във вторник
07.12 | 16:40
-
Военен вертолет достави на екипажа на танкера "Кайрос" хранителни провизии и комуникационни средства
Екип на ВМС и ИА „Морска администрация“ направиха и първа бордова проверка на плавателния съ
07.12 | 16:20
-
Делян Добрев: В новия бюджет има всичко, което иска протестът
По думите му напрежението около предстоящия протест в сряда е „напълно необяснимо“, тъй като...
07.12 | 16:00
-
Българската порноактриса №1 е готова да участва в управлението на "Лукойл"
Мога да стана дясна ръка на бившия шеф на сайта за възрастни Бернд Бергмайр, ако той придобие...
07.12 | 15:30
Най-четени
-
Външните министри на България и Украйна са обсъдили двустранното сътрудничество
Андрий Сибиха и Георг Георгиев са провели телефонен разговор
07.12 | 10:20
-
Отлагат евакуационните действия на заседналия "Кайрос" заради лошото време
Предстои да бъдат изяснени причините за навлизането на кораба в териториалните води на България
07.12 | 11:00
-
Наводнения в Бургаско - евакуираха хора, задействаха BG-Alert на няколко места
Има ли бедстващи хора и какви са щетите в региона
07.12 | 10:00
-
Бойко Ноев: Протестите ще продължат!
"За да възтържествува демокрацията в България, много е важно тя да победи на президентските...
07.12 | 13:20