Топ богаташът Митко Събев мина под венчило с 28 години по-млада булка - кметска щерка СНИМКА 12.07 | 15:21
Богаташът каза заветното „ДА“ на изискана церемония в Арапя, където той има разкошна къща на морския бряг, чийто изящен интериор е дело на прочутата "Code rouge" на топ-дизайнера Ружа Стойкова

Един от най-богатите българи с предполагаеми активи за над 500 млн. лева – 61-годишният Митко Събев - собственик на "Гранд хотел Поморие" и "Гардения Бийч Палас" в Поморие, който от едната страна граничи с езерото, а от другата - с Черно море, е на меден месец с новата си съпруга.
Богаташът каза заветното "ДА" на 23 юни на изискана церемония в Арапя, където той има разкошна къща на морския бряг, чийто изящен интериор е дело на прочутата "Code rouge" на топ-дизайнера Ружа Стойкова.
Щастливата младоженка е 33-годишната Дарина Валеева, която показа пръстен с диаманти за 5-цифрена сума в щатски долари.
Доста по-младата от жениха красавица е по-голямата от двете доведени дъщери на дългогодишния варненски кмет Кирил Йорданов. За баща й пък се знае, че е един от най-приближените хора до президента на Русия – Владимир Путин, уточнява Флагман.бг.
Митко Събев започва бизнеса си с фирмата "Феста", която и към момента е собственик на варненския делфинариум, заедно с тогавашната си съпругата – банкерката Петя Славова. Спонсор им е милионерът от латвийски произход Денис Ершов.
Митко и Петя отдавна са разделени, но имат общ бизнес. Събев е баща на 4 деца.
Дарина Валеева е родена в Москва, но от дете живее във Варна. Майка й – впечатляващата Елена, стана трета съпруга на кмета Кирил Йорданов.
Освен двете си дъщери от първия брак, Елена и Кирил имат общ син. Първият й мъж е знаковият руски бизнесмен Марат Валеев, който се сочи за изключително близък до Путин.
По време на развода между Кирил Йорданов и Елена през 2013 г. медиите писаха, че след раздялата си с Марат Валеев, тя е пристигнала в България с 10 милиона евро.
Водещи
-
Желязков след неуспешния вот срещу кабинета му: Политиката не е сеене на омраза
Мястото на дебата е в парламентарната зала, подчерта премиерът
18.09 | 21:01
-
Зеленски: Украинските войски извършват контраофанзива срещу руските сили на източния фронт
Той не уточни кога е започнала операцията и определи боевете като тежки
18.09 | 20:45
-
Барбутов остава в ареста, пускат Петър Рафаилов под парична гаранция
Те обжалваха мерките „задържане под стража”
18.09 | 20:30
-
Пеевски след вота на недоверие: Това ще е резултатът 3 години и 4 месеца
Следва правителството да работи, парламентът да работи и да има държава, смята той
18.09 | 20:15
Най-четени
-
Василев след словесния сблъсък с Пеевски: Радваме се, че най-сетне се разходи по тротоарите на София
На въпрос докога ще продължи блокадата, той отговори, че за всички депутати е добре всеки ден...
18.09 | 10:30
-
Костадинов: МВР се появява по улиците само при протести или за да дебне шофьори
„Възраждане“ излезе с декларация от парламентарната трибуна във връзка със засиленото...
18.09 | 10:59
-
Български изселници в Турция: Отчаяни сме от партиите в България
Критики към политическия елит
18.09 | 10:15