Тризначките взеxа, че засенчиха Гага 15.08 | 15:54
Вяра, Надежда и Любов предизвикаха еуфория на "Арена Армеец"
Както вече съобщихме, едни от ВИП персоните, които присъстваха на концерта на Лейди Гага в София бяха тризначките от шоуто Биг Брадър – Вяра, Надежда и Любов.
Трите руси грации бяха издокарани досущ като поп звездата и бяха натоварени с трудната мисия да успеят да я склонят да влезе в Къщата.
Сестрите, хванали огромен плакат, на който пише "Лейди Гага, искаме те в Биг Брадър", определено бяха една от най-големите атракции на събитието. След като се разположиха удобно на своите седалки в самата зала, трите бяха буквално притиснати от десетките деца и възрастни, които изявиха желание да се снимат с тях.
Интересно бе, че трите емблеми на най-популярното риалити продължиха да събират погледите на почитателите дори и след като световната звезда се появи на сцената.
Продуцентите на риалити формата засега не желаят да разкрият дали мисията на Вяра, Надежда и Любов е била успешна и дали са успели да се доберат до Лейди Гага. Факт е обаче че трите определено изживяха своя звезден миг.
Водещи
-
Бабикян: Правителството падна, но съдебната система остава завладяна
Всяко поколение трябва да дава своя данък за демокрацията ни, смята той
18.12 | 20:15
-
Д-р Николай Михайлов: Протестът не решава политическите въпроси, а отнема от и бездруго осакатения труден бюджет
Бойко Борисов има една версия за себе си в критична ситуация, че представлява боцман на борда...
18.12 | 20:00
Най-четени
-
"Или пари днес, или кръв утре" - ключова среща на ЕС за финансиране на Украйна със замразени руски активи
„Путин разчита на нашия провал. Не можем да си го позволим“, заяви Кая Калас
18.12 | 13:10
-
Официално приеха осемте F-16 в авиобаза "Граф Игнатиево"
18.12 | 13:28
-
България представя първите осем изтребителя F-16 Block 70
Преди дни в страната пристигнаха и последните два самолета от първата партида, с което...
18.12 | 10:45