Уилям Шатнър иска пак да играе в "Стар Трек" 09.03 | 15:51
79-годишният актьор в момента пише книга

Американският актьор Уилям Шатнър, който изигра капитан Джеймс Т. Кърк в няколко филма от поредицата "Стар Трек", би искал да участва в някое от следващите заглавия, информира сайтът Contactmusic.
79-годишният актьор, който наскоро изненада с телефонно обаждане екипажа на совалката "Дискавъри", споделя пред Seattle Times, че винаги ще си спомня с прекрасни чувства за филмите, в които е участвал, защото "изживяването по време на снимките беше страхотно".
Очаква се през 2012 г. нов филм от поредицата за "Стар Трек" да се появи по кината, но неговото заглавие все още не е ясно. Потвърдено е участието на актьорите Саймън Пег и Закари Куинто. В последния филм от поредицата капитан Кърк бе изигран от Крис Пайн.
На въпрос дали отново би изиграл същата роля в "Стар Трек", актьорът отговаря: "Бих искал, но мисля, че ще е трудно да се обясни как капитан Кърк рязко е остарял и изглежда като мен, а само преди един филм време е бил 185 см и мускулест."
В момента Шатнър се занимава с писане на книга, като една от главите в нея е кръстена "Кажи "Да" на живота" и отразява убеждението на Шатнър, че хората изпускат много възможности, когато са настроени негативно.
Водещи
-
Румен Радев внася предложение в парламента за референдум за еврото
Държавният глава с обръщение към народа и Народното събрание
09.05 | 19:24
-
Как да премахнем пестицидите от плодовете и зеленчуците
Как да премахнем пестицидите от плодовете и зеленчуците
09.05 | 17:20
-
По случай Летния Никулден бяха раздадени безплатно 1300 порции рибена чорба и 250 порции испанска паеля
Днес Бургас отбелязва летния Никулден.
09.05 | 16:59
-
На парада на Червения площад в Москва по случай 80-годишнината от Деня на победата Русия показа бойни дронове
Сред дроновете, които бяха показани по време на парада по случай победата над нацистка...
09.05 | 16:40
Най-четени
-
Валентин Вацев: Европа и Русия се готвят за директен военен сблъсък
Вацев критикува остро българската политическа класа за "безхаберие" и "неразбиране на...
09.05 | 11:45
-
Борисов шеговито: Ще цитирам Тръмп, който каза, че иска да е папа, моето желание е да съм главен прокурор
Ето какво още каза Борисов
09.05 | 09:27
-
Демерджиев подчерта, че случаят "Магдалена" не е изолиран
Според него всички виждат какво се случва в МВР, а Даниел Митов "стои неадекватно" и очевидно...
09.05 | 12:59
-
МЕЧ: Взели сме решение да подкрепим вот на недоверие
Твърдо съм убеден, че темите трябва да са много актуални, да бъдат добре аргументирани,...
09.05 | 16:15