Фолк певицата Мария се похвали с нов мъж и мерцедес 27.08 | 10:45
![Фолк певицата Мария се похвали с нов мъж и мерцедес](http://inews.bg/pictures/2429299_1004.jpg)
Дни след като сложи край на злополучния си брак с Мирослав Соколов, фолк певицата Мария вече има нова тръпка. Източници на Intrigi.bg разкриха, че са забелязали изпълнителката на "Спомен" в заведение край София с тайнствен мъж.
Чалга дивата също публикува няколко сторита от въпросното място и не пропусна да каже на последователите си колко е щастлива. Малко по-късно пък заля мрежата с чисто новата си придобивка – джип Мерцедес, класи над този, който преди време й подари Миро Дзвера.
"Истинска любов? Докато Гастон се подиграваше на Бел, че чете книги… Звярът й подари цяла библиотека и започна да чете с нея", написа многозначително миньончето на поп фолка.
Разбира се, в нейния случай не става въпрос за книги, а за коли, но последователите й схванаха намека – новият мъж до нея й е подарил цял джип, с който двамата пътуват към залеза…
Припомняме, че Мария заряза Миро за 12-и път, като по думите й този път е окончателно. "Повече няма връщане назад! Развеждам се, подала съм молба. Той се насра, с извинение за израза - видя се всичко това. Изтекоха негови снимки с други жени откъде ли не. И преди имах информация от 105 места за това, но все си мислех, че подобно нещо не може да ми се случи на мен. Ще съм непреклонна дори и Миро да казва публично колко много ме обича и т.н. Каквото и да прави – край!", категорична е Мария пред медиите.
Певицата разкри за дългогодишен тормоз, на който е била подложена. Тя се извини на дъщеря си, че е трябвало да бъде свидетел на грозните сцени между нея и Миро.
Според запознати, изпълнителката е намерила сили окончателно да сложи край на агонията именно след появата на новия мъж в живота си.
Водещи
-
Кирил Петков: Ще следим всяка позиция в регулаторите
Лидерът на "Продължаваме промяната" изрази притеснение, че управляващата коалиция вече е...
10.02 | 18:00
-
„Ергенът“ за пореден път доказа, че е истински феномен в родния телевизионен ефир
Стартът на приключението за Виктор Русинов и Мартин Николов, както и техните индивидуални...
10.02 | 17:40
-
Средната пенсия на предсрочно пенсиониралите се ще е по-висока от редовната
Като брой тези хора са 52 342-ма на фона на над 1 214 000, които са излезли в пенсия като са...
10.02 | 17:20
-
"Възраждане": От НСИ не искат да ни предоставят първичните данни
От "Възраждане" обявиха организирането на национален протест срещу присъединяването на...
10.02 | 16:45
Най-четени
-
Хепатолог отсече: Медът е 80% захар - по-вкусен е, отколкото полезен
Също така според Вялов медът съдържа органични киселини, които биха могли да бъдат полезни за...
10.02 | 13:15
-
Софийски квартали остават без парно и топла вода
Едни от най-честите дела, които потребителите в столицата водят, са с "Топлофикация – София“,...
10.02 | 10:46
-
Между 460 и 500 хил. пътници ползват столичното метро на ден
За разширението на третата линия на метрото през столичния кв. "Слатина" той обясни
10.02 | 15:30