Хип-хоп легендите ONYX представят нов албум у нас 24.04 | 14:37
Музикантите ще зарадват родната публика на 30 май
Американската хардкор хип-хоп банда ONYX ще представи новия си албум Wakedafucup и пред родните си почитатели. Това ще се случи в края на следващия месец в столичен нощен клуб. Точната дата е 30 май, само няколко седмици след официалната премиера на новата им тава.
Бандата едва ли има нужда от представяне, но за тези, които не са особено запознати, ще отбележим, че те се събират в края на 80-те години на 20 век. Дебютният им албум Vacdafucup излиза в над 2 милиона копия за по-малко от година, след което става мултиплатитен.
Българската публика вече няколко пъти е имала възможността да се забавлява с музиката им на живо. Предишните им участия бяха в София, Варна и Бургас, където през 2011 г. ONYX бяха главни действащи лица на Spirit of Burgas.
Един от най-големите им хитове Slam е част от саундрака към Judgment Night, а друг техен хит – Last Days, пък е включен в наградения с Оскар филм на Еминем "Осмата миля".
Водещи
-
Американското разузнаване: Путин иска и части от Европа!
Данните са в разрез и с изказванията на руския президент
21.12 | 10:20
-
Ценовият индекс на храните на борсите у нас расте и тази седмица
Това сочат данните на Държавната комисия по стоковите борси и тържищата
21.12 | 10:00
-
Шести блок на АЕЦ „Козлодуй“ ще бъде спрян по-рано заради установен дефект
Няма отделяне на радиоактивни вещества, съобщиха от ядрената централа
21.12 | 09:45
Най-четени
-
Шести блок на АЕЦ „Козлодуй“ ще бъде спрян по-рано заради установен дефект
Няма отделяне на радиоактивни вещества, съобщиха от ядрената централа
21.12 | 09:45