Цвети Стоянова очаква първа рожба? 08.09 | 18:07
Бившата грация си купи апартамент и обзавежда детска стая

Бившата родна "грация" Цветелина Стоянова очаква дете, твърди вестник "Галерия", а слуховете около първата рожба на гимнастичката не стихват. Твърди се, че баща на бебето ще е вратарят на Левски Александър Любенов, тъй като стражът и Цвети отдавна са във връзка.
Наскоро Стоянова закупи собствено жилище с детска стая, което нажежи слуховете около нейната бременност. След това тя дори смени прическата си, а това е още един знак.
Преди неотдавна бившата гимнастичка бе споделила, че още е млада и не е дошло времето да мисли за дете, макар подобни планове да са минавали през главата й.
"Представям си една жена да роди към 28-29 години, а един мъж да стане баща на тридесет и няколко", заяви Цвети. Нещата обаче изглежда са се променили от последните месеци.
Миналата година Цвети претърпя ужасна трагедия, като скочи от шестия етаж на блок в столичния квартал "Надежда". Тя оцеля като по чудо и дори участваше в бенефиса на "Златните момичета", които точно след Олимпиадата в Рио прекратиха кариерите си. Стоянова обаче вече е в перфектно здраве и води здравословен начин на живот.
Водещи
-
Голям пожар край яз. Порой в Поморийско
24 часа не могат да го загасят, с цялата налична техника на Поморие и Несебър десетки се борят...
25.07 | 16:45
-
Закриха два сайта за незаконно разпространение на филми
Мъж на 28 г. е задържан при спецоперацията в защита на интелектуалната собственост
25.07 | 17:00
-
Лорд Евгени Минчев: С Тошко си отиде последният автентичен бохем
Светският пиар и продуцент си спомни за престоя им във VIP Brother
25.07 | 16:45
-
Дрането продължава: Сурвакат ни с нова такса за вода
Проектозаконът вече е приет от Министерски съвет, предстои да го гласуват в парламента
25.07 | 16:30
Най-четени
-
Навършва се една година от взривовете в Елин Пелин
А година по-късно – важни въпроси все още са без отговор.
25.07 | 10:45
-
Православната църква отбелязва Успение на Света Аннa
Българите наричат празника Лятна света Анна. Той е разпространен в района на Западна България...
25.07 | 08:30
-
Червен код за опасност от пожари е обявен днес за осем области в Северна и Южна България
Ограничени възможности за гасене
25.07 | 10:15