Шок! Съквартирантите във VIP Brother без грим (СНИМКИ) 17.09 | 10:30
Сутринта се оказа по-мъдра от вечерта

Новите съквартиранти прекрачиха прага на къщата на VIP Brother ентусиазирани и заредени с нови сили, но още първата вечер след разделението в двете къщи - т.нар. резиденция и трудово-възпитателен лагер, на много от участниците им потънаха гимиите.
Безспорно най-прецакани по волята на Йорданка Христова и Евгени Минчев бяха Иво Аръков, Ели Гигова, Албена Вулева, Ива Екимова, Елена Кучкова, Камелия Воче и семейството Жени Калканджиева и съпругът й Тачо. За тях имаше и други изненади освен луксът, които главно липсваше.
Съквартирантите трябваше да се примирят, че няма да имат и най-обикновени удобства като техния личен багаж, дрехи и истинската драма за жените - грима.
Липсата на грим се оказа особено мъчителна за някои като Елена Кучкова, която веднага пропищя, че не може да живее без гримовете си. Дори след като се примоли на Биг Брадър да й върне поне част, големият брат беше несклоним.
Сутринта след голямата вечер се оказа особено интересна за всички зрители, които видяха звездите без грим и кой от кой по-сънен или недоспал.
Вижте всички снимки на виповете от тяхната първа сутрин в къщата на VIP Brother в галерията ни.
Водещи
-
ЕК предлага предлага таксата за разрешение за пътуване до ЕС на чужденци, за които не се изисква виза, да се повиши
Комисията уточнява, че се очаква това да стане до края на следващата година
18.07 | 16:15
-
АПИ ще ограничава движението на камионите над 20 тона от понеделник до петък в следобедните часове поради очакваните високи температури
Изключения от забраната
18.07 | 15:59
-
БСП-ОЛ искали Мая Манолова, но по-важно било да има избран омбудсман
Той обясни, че е имало съгласие с партньорите в управлението, да има избран омбудсман, за да...
18.07 | 15:45
Най-четени
-
Радев: Площадите са пълни, българите протестират срещу отказа от допитване и въвеждането на еврото без необходимите условия и подготовка
Демокрацията у нас е фасадна. Правителството е декор на дуото Пеевски - Борисов. Правосъдието...
18.07 | 13:28
-
Денков: Ние се намира в състояние на диктатура
"Не ни е страх. Няма достатъчно белезници за хората в София", заяви той.
18.07 | 11:59
-
Адвокатът на Благомир Коцев: Няма доказателства за искан подкуп
Съмнения за изкуствени записи
18.07 | 10:59
-
След инцидента в Слънчев бряг и последвалото задържане, Жана Бергендорф проговори за първи път
Певицата, станала известна с победата си в "X Factor", реагира с ирония към критиките и...
18.07 | 10:45