Ще има ли сезон 4 на "Под прикритие"? 15.02 | 10:35
"В момента очакваме да се реши”, лаконично загатна режисьорът Димитър Митовски

Финалът на сезон 3 на сериала "Под прикритие" е след броени часове. В неделя (17 февруари) е последният епизод от сезона. Но какво ще стане в "Под прикритие" - дали Джаро ще бъде убит и новият бос на мафията ще стане Куката, а дали пък ченгето под прикритие ще оцелее или ще бъде показно застрелян - остава да видим.
По интересното е, че екипът на сериала "Под прикритие” е заснел три варианта, които са били предложени за обсъждане във фокус-група от зрители, които са избрали най-удачния според тях.
"Така че това, което ще гледаме в неделя, е зрителският избор", обясни режисьорът на сериала Димитър Митовски в предаването на БНТ "Денят започва с култура”.
"Ние също не искаме да свършва, защото той в момента е на върха, в апогея си. Ние сме предложили на мениджмънта на БНТ четвърти сезон и в момента очакваме да се реши”, даде надежда за сезон 4 Митовски.
Най-трудното се е оказало екшън сцените, но екипът се е справил добре, смята пък продуцентът на сериала Димитър Гочев.
Небивалият интерес, който предизвика "Под прикритие" сред българската, а и не само, публика е радостно за създателите му. Екипът се надява "Под прикритие” да стане като "На всеки километър” – улиците да опустяват, когато се излъчват епизодите.
За един от показателните герои в сериала - Косъма, изигран от Александър Сано - Среброто, който бе убит в последната серия на "Под прикритие", режисьорът обяснява, че това се е наложило за раздвижване на сериала.
"Ще бъдат вкарани нови лица. Иначе зрителите, които сега плачат за гангстера, сами ще започнат да се отегчават и да искат нови герои", обещават още от екипа.
Убийството на Косъма пък предизвика вълна от емоции и коментари в социалните мрежи - хиляди фенове на "Под прикритие" "скърбяха" за смъртта на любимия си герой, а някой дори го превърнаха в свой идол.
А пък БНТ ще посвети целия неделен ден на сериала.
Съботната вечер е запазена именно за Здравно Киселов–Косъма, който ще гостува в "Срещу новините”. В "Денят започва в неделя” пък ще гостува актьорът Захари Бахаров, който ще разкаже за екранната раздяла на Иво Андонов с Куката, както и кой спечели и кой загуби от нея.
В обедната емисия "По света и у нас” в неделя от 12:30 ч. зрителите ще видят репортаж с фенове на сериала от затвора в Казичане, както и пряко включване на консултанта на сериала Слави Ангелов от Женския пазар, където беше прострелян Косъма.
Финалната серия на "Под прикритие” започва в 20:45 ч в неделя.
Веднага след него пък в предаването на Искра Ангелова "Нощни птици” ще гостува режисьорът на сериала Виктор Божинов.
Водещи
-
Парк „Вранa” официално премина под управлението на Областна администрация – София,
По думите му въпреки всичко това, посетителите са продължавали да заплащат входна такса, без...
25.08 | 17:59
-
Откритият край Созопол дрон е престоял в морска среда поне един месец
Военноморските сили не разполагат с информация какви задачи е изпълнявал откритият на 12...
25.08 | 17:40
-
Хирургически операции за намаляване на ръста са новата тенденция в клиниките в Турция
Хирургически операции за намаляване на ръста са новата тенденция в клиниките в Турция, една от...
25.08 | 17:20
-
Бебе на около месец и половина е починало в дома си в Царево
Аутопсия е доказала, че детето е починало от сърдечна недостатъчност и пневмония.
25.08 | 16:59
Най-четени
-
Черноморският Тюлен-монах се завръща!
Радостната новина съобщават от страница във Фейсбук
25.08 | 12:30
-
"Спаси София": Можем да обобщим, че София не е готова за въвеждане на еврото
Това заяви общинският съветник от "Спаси София" Гергин Борисов преди извънредното заседание на...
25.08 | 12:15
-
1000 евро глоба за събиране на мидички?
Правила в туризма винаги е имало, тази мярка съществува отдавна
25.08 | 14:00
-
Мартина от "Ергенът" замени Елвиса с млад милионер
Двамата са били в изключително близки отношения, а очевидци твърдят, че „химията между тях е...
25.08 | 15:30