Ще има ретроспективен „Сексът и градът“ 12.09 | 13:53
За Кари в гимназиалните ѝ години ще разказва нов сериал по CW

След спекулациите около трети филм за голям екран от поредицата "Сексът и градът", продължение на сериала и нов ретроспективен сериал, вече има известна яснота за почитателите на историите на Кари.
Hollywood Reporter потвърди новината, че се планира създаването на сериал "Сексът и градът", който ще разказва историята на Кари преди познатия ѝ образ от хитовия сериал, излъчван по HBO.
Шоуто ще бъде продуцирано от Джош Шварц и Стефани Савидж ("Клюкарката”), като Ейми Харис, която ще адаптира за малък екран книгата на Кандис Бушнел "Дневниците на Кари".
Книгата разказва за първата година на Кари в гимназията в началото на 80-те години, за връзката ѝ със Себастиян Кид и съперничество с популярната Дона Ла Дона.
Всъщност първата книга от оригиналната история на Бушнел беше публикувана миналата година и, както и "Сексът и градът", е разказана от гледната точка на Кари.
Втората книга от поредицата "Лятото и градът: Дневникът на Кари" беше публикувана през април и разказва за първото пътуване на Кари до Ню Йорк. И двете книги станаха бестселъри, като Бушнел дори е подписала за нови две. По всяка вероятност тя ще бъде и изпълнителен продуцент на новия сериал, който ще се излъчва по CW.
Майкъл Патрик Кинг, продуцент на хитовия сериал по HBO, преди няколко месеца заяви, че няма интерес да работи по проект за "Сексът и градът" в ретроспективен план.
Водещи
-
Томислав Дончев с две новини. Милиарди потичат към България
Милиарди потичат към България, което ще доведе до учеличение на бюджетите по 4 инвестиции –...
17.04 | 17:59
-
Радост за учениците в Поморие: Кметът обяви неучебни дни около Гергьовден
Ученици и учители ще имат повече време за почивка, празнични мигове и семейни събирания и ще...
17.04 | 17:40
-
На първо четене парламентът прие промени в Закона за чужденците в Република България
Със законопроекта се предлага и промяна на Закона за туризма, чрез която ще се създаде правна...
17.04 | 17:00
-
Лена Бориславова: Отвътре ми идва да подкрепя вота на недоверие
"Мисля, че има как да не предадем символно нито едно от двете големи обещания, които сме дали...
17.04 | 16:20
Най-четени
-
Томислав Дончев с две новини. Милиарди потичат към България
Милиарди потичат към България, което ще доведе до учеличение на бюджетите по 4 инвестиции –...
17.04 | 17:59
-
Кирил Петков: Не можем да сме част от мнозинство, управлявано от Пеевски
Депутатите гласуват втория вот на недоверие
17.04 | 11:15
-
От "Величие" обмислят нов вот на недоверие след две седмици,
Формацията подкрепя вота на недоверие срещу кабинета на тема корупция, внесен от „Морал,...
17.04 | 10:15
-
Окръжният съд в Ловеч остави без уважение молбата на Десислава Иванчева за условно предсрочно освобождаване
Решението може да бъде обжалвано и протестирано в седемдневен срок пред Апелативен съд –...
17.04 | 11:45