Ще снимат биографичен филм за Елвис Пресли 02.05 | 18:03
Гласят Леонардо ди Каприо за ролята на Краля на рока
Баз Лурман води преговори с Warner Bros да режисира биографичен филм за Краля на рока Елвис Пресли и иска Леонардо ди Каприо да участва в продукцията, пише Daily Express.
Източник, запознат с филмовия проект, разкрива, че преговорите се водят от няколко седмици и се очаква съвсем скоро компанията и 51-годишният австралийски режисьор да сключат сделката.
Баз Лурман, който е режисирал Леонардо ди Каприо в "Ромео и Жулиета" и "Великият Гетсби", иска отново да работи с 39-годишния холивудски актьор, поверявайки му главната роля във филма, допълва БТА.
Режисьорът планира отново да си сътрудничи и с Катрин Мартин, отличена с "Оскар" за сценография за "Великият Гетсби".
Сценарият на биографичния филм за Елвис Пресли ще бъде поверен на Кели Марсел, която адаптира за големия екран еротичния бестселър "Петдесет нюанса сиво".
Водещи
-
Тол камерите следят за скоростта в нови 6 отсечки в Русе, Велико Търново и Габрово
Нови участъци в Русенска област
24.10 | 17:57
-
България и Виетнам подписаха осем двустранни споразумения
Киберсигурност и борба с престъпленията
24.10 | 17:20
-
Водният режим в Плевен остава в сила
От РЗИ постъпват доклади, ежеседмично се правят анализи на качеството на водата. Водата е...
24.10 | 16:45
Най-четени
-
Промяна при пенсионирането на военните
Поправката е предложена от Христо Гаджев (ГЕРБ-СДС), Станислав Анастасов ("ДПС-Ново начало"),...
24.10 | 12:15
-
Евродепутатите се съгласиха да спре сезонната смяна на часа
Съветът на ЕС бави решението
24.10 | 13:15