„Отчаяните съпруги“ се срещат в съда 29.02 | 13:39
Лонгория, Хъфман, Крос и Хачър свидетелстват, че Николет Шеридън не е била удряна

Следващата среща на актрисите от сериала "Отчаяни съпруги" е... в съда. Причината е делото, поведено от Николет Шеридън, срещу създателя на сериала Марк Чери.
Актрисата, изиграла ролята на Иди от "Уистерия лейн", напусна с гръм и трясък шоуто, след като, по думите ѝ, Чери ѝ зашлевил шамар на снимачната площадка.
Продуцентът си изпуснал нервите, защото Шеридън изразила несъгласие с част от сценария. В крайна сметка, след драмата между двамата, Марк променя сценария и набързо убива героинята на Николет в автомобилна катастрофа.
Сега тя го съди за неправомерно прекратяване на договора, нарушаване на клаузи от него, както и за нанасяне на телесна повреда, съобщи Perez Hilton.
През миналия юли, когато подаваше документите за започналото сега дело, актрисата заяви, че Чери я е уволнил "защото е жена".
Всички нейни бивши колежки и колеги от сериала ще трябва да свидетелстват в съда. Очаква се Ева Лонгория, Фелисити Хъфман, Марша Крос, Тери Хачър и Нийл Макдонах да заявяват единодушно, че Чери никога не е удрял Шеридън.
Като свидетели ще бъдат призовани още настоящи и бивши шефове в ABC.
Очаква се делото да продължи 11 дни. Ако Шеридън спечели, може да получи до 4 милиона долара обезщетение, равняващи се на едногодишната ѝ заплата.
Водещи
-
"Хамас" заплаши Израел: Кажете сбогом на заложниците
Във фотомонтаж ислямистката групировка обвинява Бенямин Нетаняху, че отказва да се съгласи на...
21.09 | 10:20
-
"Източен страж": Британски изтребители осъществиха първия си полет
НАТО задейства плана заради ескалация на напрежението след многократни руски нарушения на...
21.09 | 10:00
Най-четени
-
Благотворителен базар пред НДК в подкрепа на деца със специални потребности
Той ще се проведе от 10 до 18 ч.
21.09 | 09:15
-
Лятото продължава и днес, от 26°С до 31°С в страната
Вижте какво ще е времето до края на идната седмица
21.09 | 09:00