„Фермата“ се завръща с 10 24.03 | 13:30
Един от най-обичаните риалити формати – „Фермата“, отново ще отвори вратите си и ще даде шанс на нови участници да направят крачка към един вдъхновяващия и необятен свят

Девет години, девет незабравими сезона, запомнящи се персонажи и стотици хиляди зрители, които изживяваха всяка емоция пред екрана. Един от най-обичаните риалити формати – "Фермата", отново ще отвори вратите си и ще даде шанс на нови участници да направят крачка към един вдъхновяващия и необятен свят.
От 21 март всеки ентусиаст на възраст над 18 години, който иска да се предизвика и да промени живота си драстично, а може би завинаги, иска да стане част от голямото семейство на "Фермата" и да изживее едно незабравимо приключение, може да се запише за кастинг на fermata.btv.bg до 30 април!
"Фермата" не е просто предаване – тя е история, която разказва за българските традиции, за връзката с природата, за духа, който не се пречупва. Това е пътешествие към корените, изпълнено с предизвикателства, приятелства и моменти, които остават завинаги. "Фермата" е там, където земята храни, ръцете творят, а духът се калява. В свят, далеч от модерните удобства и без градския шум, участниците ще преживеят нещо, което мнозина наричат магията на "Фермата". Ще се грижат за земята и животните, ще разчитат на собствените си умения и ще открият неподозирани сили в себе си. По пътя към финала, всеки един участник ще изпита своята воля, сила и ум, но само един ще успее да спечели голямата награда от 100 000 лева.
"Фермата" - легендата продължава!
Водещи
-
Извънредно! Полиция нахлу в още един нелегаен дом за възрастни хора
По неофициална информация в столичния кв. Суходол са били настанени 10 души
26.06 | 13:37
-
Борисов: ПП искаха да ни чегъртат, но който нож вади, от нож умира!
Аз искам отлив към ГЕРБ! Кой ще подава оставка в "Промяната" си е работа на тази политическа...
26.06 | 13:20
-
Няма да има блокада в София: Увеличават заплатите в градския транспорт
Увеличенито е със задна дата от 1 апрел, реши СОС
26.06 | 13:10
-
Противници на еврото излязоха на нов протест срещу европейската валута в столицата
В района има засилено полицейско присъствие, а движението е ограничено.
26.06 | 12:59
Най-четени
-
Напрежението в "Продължаваме Промяната" се увеличава
Общността на ПП-ДБ се намират в криза вече една година, допълни той.
26.06 | 09:45
-
Георги Клисурски напуска „Продължаваме Промяната“
Вчера Кирил Петков подаде оставка като съпредседател на ПП и като депутат.
26.06 | 08:30
-
Спират транспорта в София при това положение
В Столичния общински съвет (СОС) днес отново ще се разгледа бюджетът на Столична община за...
26.06 | 10:30
-
След повече от половин век чакане: „Възраждане“ настоя за завършване на магистрала „Хемус“
В изявлението си Янчев посочи, че днес Южна България изпреварва Северна по всички икономически...
26.06 | 10:45