Астролог: Слънчево петно показва мощна енергийна активност в космоса (ВИДЕО) 29.05 | 12:57
Големият кръст, образуван от 7 планети, днес достига максимум, разкрива Филип Филипов

Астрологът Филип Филипов направи глобалната си прогноза за предстоящите дни, която – както обикновено, публикува на страницата Космическо съзнание във Фейсбук.
Ето какво отбелязва той:
"ГЛОБАЛНА ПРОГНОЗА: В момента се наблюдава Слънчево петно, което показва сериозна и мощна енергийна активност в космоса. Освен това започват ТРИ Знаменателни Събития - Големият кръст, образуван от 7 космически фактора: Слънце, Луна, Меркурий, Венера, Юпитер, Сатурн и Нептун с максимуми 29.05, 5.06, 11.06, 19 и 22.06... И заедно с това: Скриването на Алдебаран - Окото на Бика - Звездата на Щастието и Богатството от Луната на 4.06 и Скриването на Венера зад диска на Слънцето в периода 6-8.06."
По думиту му това е твърде голямо натрупване на Космическа семантика, което означава, че предстоят съдбоносни и големи световни събития. И се обосновава: "Първо, тъй като Луната на 2-3.06 е в най-близката си точка спрямо Земята и твърде близо до новолунието на 5.06 при наличието на факта, че Венера фокусира своята гравитационна енергия заедно със Слънцето по време на същото това Новолуние ... е налице сериозна сеизмична опасност за периода 1-7.06 с повишен риск", предупреждава той.
Филипов обещава да направи анализ къде се проектира гравитационната енергия и къде са информационните записи върху лицето на Земята по тази тема. "Второ, Женският принцип в периода 5-9.06 трябва да бъде максимално защитен и подкрепен, жените трябва да са в постоянна будност и молитва за Божествена защита, а мъжете трябва да помагат по тази тема и да пазят сърцата си също с молитва и защитни медитации", продължава той. "Трето и не на последно място, тъй като Венера се скрива за около 2 дни зад Слънцето и тъй като гледано от Ню Йорк, Египет, Индия, южно от Пекин и южно от Токио, Алдебаран се скрива зад Луната, в много близки времеви граници, е налице сериозна опасност за големи финансови сривове в глобален мащаб и много големи и резки движения на борсите, като вероятно процесите ще се активизират 2-3 месеца след началото на Юни, плавно започващи от лятото", алармила още той.
Водещи
-
"Мяра": 3/4 от българите смятат, че цените са се увеличили в последните седмици
В контекста на руската война в Украйна българите продължават да приемат като най-близки сред...
20.08 | 18:00
-
Обезглавени трупчета на бебета делфини изхвърли морето на плажа в Кара дере
Според очевидец те са станали жертва на оплитане в рибарски мрежи, тъй като по телата им са...
20.08 | 17:45
-
И вдовицата на Батето тъжи за Тошко Славков
Имах тъжен рожден ден на 8 август, каза Валя
20.08 | 17:30
-
В критично състояние е пострадалият в "Арсенал Казанлък" работник
Това заявиха от Клиниката по изгаряния на УМБАЛ "Св. Георги“ - Пловдив
20.08 | 17:15
Най-четени
-
Борислав Сандов: 10% от българите ще бъдат на воден режим
Кризата ще се задълбочи, прогнозира бившият министър на околната среда и водите
20.08 | 13:30
-
Кучешки лай, маска, специални дрехи: Убийството на жена в Първомай като хорър филм
Водещата версия е личен мотив
20.08 | 12:00
-
И вдовицата на Батето тъжи за Тошко Славков
Имах тъжен рожден ден на 8 август, каза Валя
20.08 | 17:30
-
Обезглавени трупчета на бебета делфини изхвърли морето на плажа в Кара дере
Според очевидец те са станали жертва на оплитане в рибарски мрежи, тъй като по телата им са...
20.08 | 17:45